Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ki szeretném szőkíteni a...

Ki szeretném szőkíteni a hajam hogy utána befesthessem vörösre, lehetséges az hogy sikerül így? Sima hamvas szőke hajfestékkel?

Figyelt kérdés

Egy világosabb színt szeretnék kapni, az is elég ha egy kicsit világosabb. Azt hallottam hogy légmentesíteni kell a hatóidőre. Anélkül nem jó? És hogy oldjam meg? zacskóval??


Előre köszi. Kétségbe vagyok esve, mert ráfestettem a kissé kikopott fekete hajamra a vöröset és csa ka fejbőrömet fogta meg. :/



2016. okt. 24. 20:07
 1/1 anonim válasza:
Ha szőkíteni szeretnél, semmiképp nem ajánlatos azt otthon elvégezni főleg nem fekete hajból, mivel azt a legproblémásabb kivilágosítani! A hajfestéket pedig hiába kened a hajadra, mivel az nem világosít, ahhoz arra van szükség hogy leszívasd a hajad színét majd azután festetheted be olyan színre amilyet szeretnél. De mindenképpen szakemberre bízd ezt, ha magadnak vágsz bele a dologba akkor kevés rá az esély hogy olyan eredményt kapsz amire vágysz!
2016. okt. 26. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!