Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Balea hajszőkítő sprayt...

Valaki : kérdése:

Balea hajszőkítő sprayt hasznalt már valaki?

Figyelt kérdés

Félve fújom a hajamra mert az volt hogy természetes barna hajra nem ajánlott

De kb semmire sem ajánlott a tájékoztatója szerint (se barna se vörös se festett szőke)


2016. okt. 28. 14:36
 1/4 anonim válasza:

Én Sunkiss Jelly hajvilágosítót használtam 2 alkalommal, és nagyon sokat világosodott a természetes sötét barna hajam.

Hajvilágosításra jószívvel merem ajánlani, VISZONT, utána feltétlen használj olívaolajos hajpakolást, mert nagyon szárít!

23/N

2016. okt. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

És arra mit mondasz hogy nekem ombre a hajam de nem lett túl jó mert a teteje majdnem fekete az apja meg platinaszőke

A tetejét akarom vilagosítani

Jó lesz szerinted úgy hogy vigyázok hogy a szőkített részre ne menjen?

2016. okt. 28. 15:05
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia :) en használom! Termeszetesen vilagosbarna hajam van, de nyáron beszineztem vörösre.Kisse kikopott, vöröses barna hajamra kezdtem el használni. Csak a végére fujtam, hogy ombre hatású legyen a hajam, es működött. Szep fokozatos is lett. A tetejére is használhatod, egy ismerősöm hajtőtől szőkitette vele.Viszont vigyázz, ha sokat használod nagyon szarit (mint a rendes szokites is)illtve a hatasa fokozatosan kezd el érvényesülni, kb 3-4 használat utan fogod latni a változást, foleg ha nagyon sötét a hajad. Sok sikert ;)
2016. okt. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Első vagyok, én is csak hajtőre kentem. Biztosan jó lesz! De az első használat után várj egy hetet, mert napok alatt világosodik!

Sok sikert!

2016. okt. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!