Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak a hajammal? SOS

Mit csináljak a hajammal? SOS

Figyelt kérdés
Kb 2-3 hónapja nagyon korpás a hajam. Mosás után is nagyon korpás, felesleges is megmosnom mert utána is egyböl lelapul zsíros stb. Head and solderstől rosszabbodott, most schaumat használok de az se segít. Almaecetes öblítés, csalántea és egyéb házi praktikák szintén haszontalanok. Akkor mit tegyek rá? Elég undorító, viszket ráadásul igénytelennek, ápolatlannak fognak nézni. Suliban nem túl kellemes ha mindenki a korpáidon gúnyolódik.

2016. okt. 29. 21:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Én sima kézi szappannal mosom, ha van ilyen helyzetem olykor.

Kicsit necc felvinni, de megoldható: Kezedbe agyonhabosítva a szappant s úgy felvinni apránként, lemosáskor tapad mint az állat, de nekem bevállt.

Én sok szarságot kipróbáltam H&S stb de kuka mind. A baba termékek jók még.

23-N

2016. okt. 30. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is ez volt a problemam, brutal modon viszkető haj, korpa, stb. Sajnos a végleges megoldást még mindig nem talaltam meg, de a baleas mentolos samponok bevaltak valamennyire. Probald ki szerintem :) Dm-ben lehet kapni,pontosan nem emlékszem a nevére, de ilyen kék dobozos sampon :) Illetve van neki gyógynövényes változata, az sem rossz ! És naggyon nagyon olcsó.
2016. okt. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szia, van egy sampon, ami tobb vasarlomnak megoldotta mar a hasonlo jellegu problemajat. Ez egy gyogynovenyes sampon. Szivesen kuldok bovebb infot privatban, ha erdekel.
2016. okt. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!