Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit gondoltok, ez a haj még a...

Mit gondoltok, ez a haj még a nőies kategória? Főleg férfiak véleménye érdekel (:

Figyelt kérdés

Mióta láttam egy sorozatot, belezúgtam a főszereplő hajába, és azóta gondolkodom a hajvágáson.

Ugye azt is tudja mindenki, hogy a hosszú haj a nőiesség egyik jelképe, és mennyire vonzó egy hosszú hajkorona...

Namármost, nekem hátközépig érő gesztenye barna hajam van, és félek megbánnám a levágását.

Azért is ,mert alkatra sem vagyok nagyon formás, magas vékony testalkatú vagyok.

Szerintetek az ilyen haj még a nőies kategóriába tartozik?

[link]

[link]

[link]


2016. okt. 30. 21:43
 1/8 anonim válasza:
igen
2016. okt. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszod.

Talán az utolsó kép mutatja meg leginkább a vágyamat, nagyon tetszik a dús beütésú, hullámos, vállig érő haj, a gond csak az,hogy vékonyszálú-de viszonylag dús- egyenes hajam van. Félek nem tudnám mindig úgy beállitani, ahogyan tetszik is...

2016. okt. 30. 21:47
 3/8 anonim ***** válasza:
Az első és a harmadik tetszik nekem.
2016. okt. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nagyon félve néztem meg a képeket. Nagyon, de azért megnyugodtam, ez még teljesen rendben van. Viszont ha engem kérdezel, látatlanba mondom, hogy ne vágasd le. Tény, hogy én imádom a derékig érő, barna hajat, pláne ha hullámos. Szóval hazabeszélek, de én a helyedben nem tenném :D 23/F
2016. okt. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem az első kettő tetszik!

De egyéniség kérdése, hogy kinek mi áll jól.

F.

2016. okt. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 RRR ***** válasza:

az

de egy modern fodrász megtudja a gépén mutatni,hogy milyen hajjal,hogy festesz

2016. okt. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én nő vagyok,de nekem a 1,2.hajfrizura tetszik jobban.:)
2016. okt. 31. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Drágám a linkelt haj hosszú. A 15-30 év közötti nők fele ilyennel rohangál, él létezik és él párkapcsolatban.
2016. nov. 1. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!