Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Múltkor kiszedtem csipesszel...

Múltkor kiszedtem csipesszel a bajuszszőreim, most sokkal sötétebb és vastag szálakként nőtt vissza, mit csináljak? (Lány vagyok)

Figyelt kérdés
Nem volt olyan sötét, de gondoltam kiszedem mert azért úgy mégis csak szebb. De látom hiba volt...Rosszul szedtem ki?mit lehet ilyenkor tenni?
2016. okt. 31. 08:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Azt nem lett colna szabad!

Mig nagyon suru es sotet, hosszu szor addig nem lett volna szabad!

Mostmar rendesen, rendszeresen kell szedned, nincs visszaut!

2016. okt. 31. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem volt hiba,mert ha zavart, előbb-utóbb úgyis kiszedted volna. Tény,hogy most már csinálnod kell rendszeresen,de nyugi,vagyunk ezzel így páran. L.
2016. okt. 31. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A picit sötétebb pihéket amik zavarnak célszerűbb inkább kiszőkíteni, mert azzal nem erősödnek a szőrszálak, csak világosodnak és a hydrogéntől idővel el tűnnek, mert roncsolja a szálakat.
2016. okt. 31. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha szőkíted nem tűnik el,csak sárgás beütése lesz a fényben,érdemes gyantázni.
2016. nov. 1. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!