Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel lehet tartósabbá tenni...

Mivel lehet tartósabbá tenni a francia fonást?

Figyelt kérdés
Kb. vállig érő hajam van és be szoktam fonni. Nem jönnek ki tincsek, hanem egyszerűen szétcsúszik, ami csúf. Holnap egész nap ki kellene tartson. Kérlek ne javasoljatok más frizurákat, mert nem lehet túl sok mindent kezdeni a gyenge hajammal. A hajlakkra gondoltam, de ez megakadályozza a szétcsúszást?

2016. nov. 1. 12:18
 1/2 anonim válasza:
Bocsi a késői válszért, de nekem a hajlakk se mindig segít, mert ha hajlakkozom annyi a különbség hogy nem ilyen apró szálak hanem egybe jönnek ki kicsebb tincs végek..:D
2016. nov. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ha a hajlakk nem vállna be, próbáld meg hajwaxal. Miután szétosztod a hajad kenj rá belőle és úgy fond be.
2016. nov. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!