Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szürke hajat szeretnék de...

Szürke hajat szeretnék de egyszerűen nem találok festéket?

Figyelt kérdés
Szóval szőkére van leszivatva a hajam és már van benne elég sok fehér tincs is de amúgy inkább platinának mondanám. Nem találok semmi olyan festéket ami befogná, már nem is értem hogy ez hogy lehetséges. A kallos mixton ezüstje nem csinált vele semmit, a crazy color hajszínező silverje és grafit színe szintén nem csinált semmit. Már totálisan kétségbe vagyok esve nem tudom mit csináljak vele :( nagyon szeretnék szürke hajat de nem akar összejönni. Tudtok esetleg valamit ajánlani?

2016. nov. 3. 19:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Gondolom az a gond hogy semmi pigment nincs mar a hajadban, szoval nem marad meg rajta a festek. Pl sargas szoke hajbol nagyon konnyu szurket csinalni. Amit ajanlani tudok az a fodrasz, ha nem ertesz hozza ugyis hiaba festegeted otthon.
2016. nov. 4. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Evaaaaaa válasza:
Naturia-galambszürke
2016. nov. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!