Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajvasaló márkák közül melyik...

Hajvasaló márkák közül melyik a legjobb (göndörítéshez is)?

Figyelt kérdés

Remington/Rowenta/Babyliss/Bellisima? Írjatok légyszi véleményeket, tapasztalatot, max 10ezerért vennék egyet és nem tudom milyet válasszak, hullámosításra is használnám!

Úgy tudom, hogy az a jó ahhoz, aminek "kerek" a feje, és vékonyak a melegítő lapjai, ez igaz? Meg honnan tudjam, hogy kívül is jól melegedik-e ha sose próbálhattam ki? El vagyok tanácstalanodva :(



2016. nov. 4. 11:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem Braun hajgöndörítőm van, amivel igazából vasalni is lehet. Nem tudom pontosan mennyi, mert karácsonyra kaptam, de tuti biztos hogy 10.000 alatt van.
2016. nov. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
49%

Nekem Remington hajvasalóm van és imádom. Másnap is egyenes lesz a hajam ha kivasalom és nagyon szép, tartós egyenes hajat kölcsönöz.

Göndörítésre még nem használtam, de szerintem arra is megfelel.

2016. nov. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!