Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valakinek bevállt már bármilye...

Valakinek bevállt már bármilyen hajgöndörítő spray vagy a kókusz olaj, forró víz és só is göndörít?

Figyelt kérdés

Szeretnèk göndör, termèszetes hullámú hajat, mert már nagyooon unom az egyeneset ès oda vagyok ahullámokèrt.

Olvastam, hogy a kokusz olaj + só + zselè + forró víz is gondorit, ha befujkaljuk vele a hajunkat es aztan beszaritjuk. Vagy ez csak azoknak akiknek alapbol gondor a hajuk?



#haj #göndör #egyenes #termèszetes
2016. nov. 4. 21:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Próbálj ki hő nélküli göndörítő módszereket. 😊 Viszonylag tartósak, az én egyenes hajamon semmi csodaszer nem segített. Youtube-on láthatsz pár göndörítős videót pl Follow Annánál.
2016. nov. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én barátnőimnek a szívószálas trükköt szoktam megcsinálni egy napig biztos bent marad és nagyon hatásos! Vegyél két csomag szívószálat és a hajad tincsenként vizezd be és minimálisan hajhabozd tekerd fel egyenletesen a szívószálra és tömörítsd a, hajad a közepére a két végét kösd össze és egy hajcsattal rögzítsd (hullámcsat) aztán furán hangzik de mi vagy zuhanysapkát vagy zacskót teszünk rá de igazából ez nem kell aztán reggel bontsd ki és menj végig az ujjaiddal a tincseken hogy természetes hatást adjon remélem segítettem kicsit:) 17L
2016. nov. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!