Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tanácsolnátok nekem?...

Mit tanácsolnátok nekem? Vissza tudom még valahogy csinálni?

Figyelt kérdés

Hello! Az lenne a problémám hogy nem is olyan régen (kb:1 hete) a hosszú sötét barna hajamból ombe hajat csináltam. (Felül megmaradt az eredeti szín ám alul teljesen szőke lett)Nagyon meggondolatlan döntés volt, valami borzasztóan áll nekem,így vissza szeretném valahogyan csinálni.

Gondolkoztam azon lehet vissza kéne festetnem,de nem hiszem hogy így frissen leszívatva lehet e..Barátaim és anyukám is azt mondta hagyjam lenőni,ám én addig képtelen vagyok várni,én minél hamarabb szeretném végre visszakapni az eredeti hajszínemet..:(

Borzasztóan áll...

Esetleg nincs valami jó ötletetek??

Előre is köszönöm


2016. nov. 5. 09:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Menj fodrászhoz, ő majd elmondja lehet-e. Otthon ne állj neki kísérletezni .
2016. nov. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mindenkepp bizd magad a fodraszra
2016. nov. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Koszonom :)

Amugy azt elfelejtettem mèg hozzá tenni hogy most volt èletembe először festve/szőkitve a hajam..Eddig soha


Ès mèg egy fontos kerdesem lenne hogy kb mennyi idő után fog látszani a hajamon (ha esetleg a fodrasz sem tud mit tenni) a káros tünetek??

Pl:olvastam hogy hullani kezd,toredezik ès száraz lesz..Nekem 1 hete van szokitve mint mar említettem de eddig semmi negatívumot nem tapasztaltam (ugyan ugy puha ès fènyes a hajam max talán annyi hogy a szőke rèszekbe van nèhol vilagosabb ès sötètebb tincs) De amugy az eredeti hajszinembe is volt vilsgosabb es sotetebb szin (teljesen termeszetesen)

Amugy semmilyen márkás sampont/balzsamot nem hasznalok a hajamra...


(U.i telorol irtam)

2016. nov. 5. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!