Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Óriási merényletet követtek...

Óriási merényletet követtek el a hajam ellen, valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés

Nemrég szőkítette ki a fodrászom a hajam végét, és befestette kékre, mivel a kék a hamar lejött, egy héten belől újra szőke lett, és Halloweenkor nekem meg a barátnőmnek az az ötletünk támadt , vörös balzsammal bekenjünk. Nos azóta sem jön le ,mindegy mivel próbálkozom:(

A.



2016. nov. 6. 11:05
 1/4 vfrtom ***** válasza:
Hülye vagy , borotva. Meg a fogalmazás is : merényletet követtek el (ők, mások) ,aztán : ötletünk támadt (nekünk) bekenjük (mi). Ergó TE követted el , hát számolj a következményekkel.
2016. nov. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A kék a leggyorsabban kikopó szín, a vörös viszont általában fakul de teljesen nagyon lassan kopik.

Fesd vissza vagy fogadd el.

2016. nov. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Elírás... követtem. Legyen tény, hülye vagyok, de engem szeretnek így. Na és téged ki képes elviselni? Amúgy köszönöm a válszokat, találtam megoldást a problémámra
2016. nov. 6. 16:05
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát én szívesen megírtam volna mit kell tenned, de nem jön be ez a flegma stílus.
2016. nov. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!