Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tudnék kezdeni a hajammal?...

Mit tudnék kezdeni a hajammal? (Lenövés-festés)

Figyelt kérdés

Szőkés barna hátközépig érő kevés hajam van. Tavaly befestettem egyszínű szőkére és nem állt jól, ezért elkezdtem lenöveszteni. Az elején barna melírt rakattam bele, akkor úgy nézett ki egy darabig (amíg le nem kopott), mintha eredetileg szőke melírt csináltattam volna, az viszont jól állt.


Gondoltam lenövesztem, levágatom és megcsináltatom szőke melírral. De elég sokat kéne erre várnom.


Most a szőke rész kezdete a szemem alatt kb 2 centire van. Lehet vele valamit kezdeni az ombre-n kívül?


Ilyesmit szeretnék majd később:

[link]


Válaszokat előre is köszi! :)


2016. nov. 6. 17:11
 1/4 anonim ***** válasza:
53%
Ezt szerintem már ki lehetne belőle hozni, ha megmutatod a fodrászodnak.
2016. nov. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem is.
2016. nov. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Atyaeg ti sose tudtok normalis valaszokat adni. Mindig a fodrasz... semmivel nem jobbak! Szerintem fesd be az egesz hajad olyan hasonlo szinure mint a lenovesed. Es ugy melirozni. En igy csinalnam.
2016. nov. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mindig a fodrászokkal jövünk? Hát akkor csinálja meg magának? Akkor hagy rontsa el. Igazad van, hogy meg tudja csinálni jobban, mint a fodrász. Ő tanulta. Nem azt kérdezte, hogy hogyan csinálja meg, hanem, hogy meg lehet-e csinálni ilyen hosszú hajnál. Én meg mondtam neki, hogy szerintem már meg lehet, menjen el a fodrászához és mondja el, hogy mit akar.
2016. nov. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!