Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy használtátok a ricinusola...

Hogy használtátok a ricinusolajat?

Figyelt kérdés
Hajnövesztés céljából mit és milyen mennyiségben kevertetek hozzá, mikor és hogyan kentétek fel hajatokra és mennyi időn belül mennyit változott a haj hosszúsága???

2016. nov. 6. 17:38
 1/1 anonim válasza:
Szia. En nyár elején kezdtem el használni a ricinus olajat, egyszerűen úgy, hogy felvittem az egész hajamra. Jól belekell maszírozni a fejbőrbe. Van aki azt mondja, hogy csak a fejbőrre vidd fel, de mivel nem egy nagy kiadás én az egész hajra viszem fel. Az a legjobb, hogyha hetente kétszer legalább megcsinalod. Én aztán felveszek egy zuhanysapkát, mivel akkor hat a legjobban, hogyha meleg helyen van. Világéletemben vállig nőtt meg csak a hajam, de nyár elején elkezdtem használni és annyit nőtt 3 hónap alatt a hajam, mint máskor 1 év alatt. Mostanában ritkán használom és ez meg is látszik a hajamon. Nem olyan egészséges. Ha neked is vállig nő meg a hajad, ne számíts arra, hogy hatalmas változás lesz vagy fenékig érő hajad lesz. De egészségesebb és kicsivel hosszabb lesz a hajad.
2016. nov. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!