Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csináltatnál hajhosszabbítást?

Csináltatnál hajhosszabbítást?

Figyelt kérdés

Nekem még nem volt hajhosszabbításom, de majdnem egy éve meg vagyok őrülve a hosszú hajért. Majdhogynem már megszállottsággá fajult, minden nap arra gondolok, hogy kell nekem a hosszú haj.


Párszor lebeszéltem magam a hajhosszabbításról, mert hogy az biztos károsítja a hajat, de nincs türelmem megvárni, amíg megnő nagyon hosszúra természetes úton-módon.


Most vállig érő a hajam, de legalább 60-70 cm-s hajat szeretnék.


Van itt olyan hölgy, akinek volt már hajhosszabbítása, vagy esetleg egy ismerősének? Megbántad, megbánta?

Tényleg annyira károsítja ez a hajat?



2016. nov. 6. 21:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem volt,nem bántam meg,imádtam,varrva volt a sajátomhoz,így semmilyem károsító anyag nem volt benne.De csatos póthajjal kezdtem,100%-os emberi haj,és azt varrattam fel is a csatok leszedése után.
2016. nov. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Eleinte én 100%-os emberi csatos hajjal kezdtem,de sajnos nagyon nehéz volt kifogni egy olyan oldalt,ahol tényleg 100%-ban emberi hajat lehet kapni.Jól nézz utána mit rendelsz :)

3hónapja van nekem felvarratva,és igen..bátran ajánlom :)

2016. nov. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
19%
sose viselném más ember haját..ez undorító...fogadd el önmagad inkább, meg egyél vitaminokat, attól gyorsabban nő talán
2016. nov. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem soha nem volt hajhosszabbításom, a természetes hajam derékig érő, göndör. Én is szeretném ha hosszabb lenne, mivel nekem is nagyon tetszik ha valakinek legalább csípőig ér a haja. De hajhosszabbítást nem csináltatnék, mivel olyasmire nem adnék oda olyan sok pénzt. De ha te nem sajnálod rá azt a sok pénzt, akkor én azt tanácsolom, hogy csináltasd meg, mert a lényeg az hogy téged boldoggá, elégedetté tegyen. Akikkel eddig beszéltem, ők azt mondták hogy nekik nem okozott semmilyen hajkárosodást. Ha megcsináltatod, mindenféleképpen 100% emberi hajból csináltasd. Vannak szalonok ahol ők adják hozzá a hajat, és vannak ahová neked kell előtte beszerezned.

Csak érdekességképpen belinkelek pár helyet, ahol emberk a saját hajukat árulják:


Magyar oldal: [link]


Külföldi oldalak:

[link]


[link]


[link]


[link]

2016. nov. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!