Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ez miért kevésbé visszataszító...

Ez miért kevésbé visszataszító? (bővebben lent! )

Figyelt kérdés

Miért van az, ha egy nőnek színes haja, nagy műkörmei vagy sok tetoválása van, akkor azt rögtön megszólják, hogy "fúj, de undorító". Bezzeg ha valaki még az életében nem látott borotvát, és nyáron látszik, hogy tiszta dzsungel van a lábán, meg a hónalján, akkor az teljesen rendben van. (nőknél!)

Mitől van ez a hülye felfogás?? Szerintem sokkal visszataszítóbb az, ha valaki igénytelen, minthogy kicsit extrém a külseje.



2016. nov. 8. 13:47
 1/4 anonim ***** válasza:
55%
Nem tudom ezt honnan szedted, aki (láthatóan) nem szőrtelenít, azt BIZTOS meg fogják szólni.
2016. nov. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mert a színes haj és az extrém műköröm is ellenszenvet vált ki.Néha túl sok,inkább a természetes.Feltűnési mánia.
2016. nov. 9. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem josszu vilagos kek hajam volt de senki nem szolta meg csak dicseretet kaptam . szerintem ha szep az extrem haj . egeszseges meg a viseloje is apolt azt nem szoljak meg de amikor fulig vissza tort haj csomokban all es ugy zold azt megertem. :D
2016. nov. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

én nem igazán látom azt, hogy megszóltak ezek miatt bárkit is. nekem volt nagyon színes hajam a szivárvány minden színében, és mindig mindenkinek tetszett.


valamint nem értem a párhuzamodat. egyrészt azt, hogy a szőrösség miért igénytelenség, amikor az egy természetes állapot. képzeld, nem csak a férfiak, de a nők (!!!) is szőrösek, és csak fölöslegesen, saját maguk megnyomorításának árán álltak neki divatból szőrteleníteni az elmúlt évtizedekben. másrészt meg honnan veszed, hogy a szőrös nőket nem szólják meg? nem hogy megszólják, de sokszor meg is szégyenítik őket, pedig tényleg semmi köze az igénytelenséghez, az igénytelenség az, ha büdös, koszos, szakadt vagy.

kicsit változtass a hozzáállásodon, légy toleránsabb, lehet akkor te is elfogadóbb emberekkel találkozol az életed során.

2016. nov. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!