Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha van pár pigment foltom és...

Ha van pár pigment foltom és ha szoliba megyek akkor nem lessz rajtam több? és nem káros a szolizás? Mert azt tudom hogy anyajegyekre igen!

Figyelt kérdés
2010. ápr. 28. 16:27
 1/2 anonim ***** válasza:

IGEN az anyajegyekre nagyon káros.

nem vagyok benne biztos, de szerintem nem csak újabb anyajegyek jöhetnek elő naptól, szolitól, de igen, szerintem több pigmentfoltod is lehet!!!!

2010. ápr. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is pigment foltos vagyok (sötét halványbarna foltos) és nagyon utálom, az első kis napsütésre már kijönnek. És már most halványítom és 50 faktoros krémmel megyek csak ki, de még így is kijön a r*hadékja.

szóval ne szolizz, vagy ha igen, akkor az arcodat takard le egy ruhadarabbal, mert nagyon csúnya foltos leszel!!!!

Minden UV-sugárzásra megerősödik!!!!

2010. ápr. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!