Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok, akiknek hosszú festett...

Lányok, akiknek hosszú festett szőke hajatok van, mennyibe kerül és milyen macerás a haj karbantartása?

Figyelt kérdés
pl.: [link]

2016. nov. 12. 12:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem kb a mellemig ér, szóval nem olyan hú de hosszú.

Magamnak festem, szóval ez a költség számokban olyan 1500-1700 forint körül mozog havonta. Fodrászhoz gyakrabban kell járnom vágatni, de mivel nem ő festi ezért nem egy horror összeg 3-4 havonta elnézni hozzá.

A "karbantartásról" annyit, hogy hajmosás után könnyebben gubancolódik(bár ez nem csak a festésen múlik) úgyhogy valamilyen hajkifésülést könnyítő terméket kell használnom. Plusz az olajakat sem kell rá sajnálni, mert nagyon ki tudja szárítani a szőkítés a hajat. Én kókuszolajjal szoktam a hajam/ szempilláim is ápolni sőt néha arcpakolásokba is rakom, sok ideig elég és nem drága.

Sampon/balzsam/hajpakolás: ugyanazokat a termékeket használnám akkor is, ha nem lenne festve. Ez nem jelent plusz költséget.

Kis odafigyeléssel nem jelent több gondot, mint bármi más hajtípus,hajszín :)

2016. nov. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekem elég hosszú hajat kellene festeni,ha az első festés fodrásszal drága az oké, de a lenövést nem tudom hogy kell festeni szőkénél,azt szeretném magamnak festeni.
2016. nov. 14. 17:19
 3/3 anonim ***** válasza:
Hú, hát ez elég sok mindentől függ. Nem tudom milyen színű az eredeti hajad, mennyire szőkére szeretnéd festeni stb. Nekem nem sokban tér el a festés a saját hajszínemtől(nyilván világosabb, különben nem festetném) de azért így nincs akkora eltérés mintha sötétbarnáról festeném platinaszőkére. Először nem biztos, hogy neki kéne ugorj a peroxinak, mert ha ott valami nem sikerül úgyis a fodrásznál kötsz ki. Én amivel a köztes időt kihúzom(tehát már festenem kéne, de lusta vagyok, nincs időm stb stb) az a hajvilágosító spray. Nagy kárt nem tesz az első alkalommal (sőt sokszor az eredmény sem látszik) de pár használattal lehet javítani a helyzeten addig, amég újra nem mész fodrászhoz, vagy fested újra. Bocsánat, hogy megint ilyen hosszan de szeretnék segíteni :)
2016. nov. 15. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!