Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha hideg vagy langyos vízben...

Ha hideg vagy langyos vízben zuhanyzik valaki a túl meleg helyett az jót tesz a bőrnek? Szebb lesz tőle?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 28. 21:23
 1/5 anonim ***** válasza:
igen.
2010. ápr. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Felpezsdíti a vérkeringést,rózsás lesz tőle a bőr,de ez a váltózuhany.
2010. ápr. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

első vagyok.

jó, mert a túl melegben kitágulnak az erek, a bőrt is szárítja, és nem tudom, lehet, h csak én érzem így, de ha elég meleg vízben fürdök/zuhanyzok, akkor elgyengülök tőle, olyan erőtlen leszek.

a langyos víz jó, és a legjobb, ha zuhanyzás végén még váltózuhanyt is végzel kb 10x, v többször, ha van időd és kedved. ettől meg feszesebb lesz a bőröd, és pl a lábadon a visszerek kialakulását is megelőzheted vele(valamilyen szinten, mert persze ez nem csak ettől függ)

2010. ápr. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Gyárban dolgozok sokat állunk vagy sokat ülünk egyhuzamban szóval van már sok "szép" lila hajszálerem. Annyit tudok, hogy a meleg víz nem tesz jót nekik.

A váltózuhannyal az a bajom hogy sok idő folyton tekergetni, meg nem is tudom úgy, csinálni hogy ne legyen vizes a hajam. Minden nap meg azért nem akarok hajat mosni meg szárítani, ezért kérdeztem a csak hideget vagy langyosat.

2010. ápr. 29. 22:04
 5/5 anonim ***** válasza:
A hideg és a langyos is jó,a lényeg,hogy a hőmérséklet változzon.Gyakran tornáztasd a lábad,sétálj.Vagy nagyon egyszerű néha állj lábujjhegyre majd vissza.Ne pangjon a vér az erekben.
2010. ápr. 30. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!