Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy tuntessem el a pattanasai...

Hogy tuntessem el a pattanasaimat HAZILAG?

Figyelt kérdés
Na tehat az a problema hogy 1eve szenvedek a pattanasokkal, nem olyan veszes a helyzet de el szeretnem tuntetni oket VEGLEGESEN.Van olyan aki hazilag tuntette a pattanasait vegleg?Kerlek segitsetek, itthoni hazi praktikakat.Probaltam mar a fokhagymat,szodabikarbonat,friss citromot,elesztot, es meg sok mast.Kerlek segitsetek😥

2016. nov. 13. 19:26
 1/3 anonim ***** válasza:
A fogkrém leszárítja.
2016. nov. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

HA nem is teljesen házilagos megoldás, de nekem a 2%-os szalicil oldat jött be.Este fültisztító segítségével ecseteltem,reggelre a kisebb pattanások visszahúzódtak. Viszont nagyon szárít. Néhány 500-600 ft gyógyszertárban


[link]

2016. nov. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

ezt anno itt olvastam: egyél 3 napig naponta 9 almát, majd ha szükséges ismételd meg újra 1 hét múlva

-nekem bevált, de javaslom h egyél utána sajtot, mert annyi almasav nem tesz jót a fogaknak

2016. nov. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!