Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Annyira zsíros a hajam, hogy...

Annyira zsíros a hajam, hogy konkrétan frissen mosva is zsíros! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Próbáltam a biosampont (almaecet+szódabikarbóna), attól még zsírosabb lett. Nem mosok sokat hajat, inkább száraz samponnal próbálom helyrehozni, de borzasztóan elkeserítő, hogy csomószor már amikor szárítom látom h az alsóbb szálak, és a frufrum tök zsíros.
2016. nov. 18. 20:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
. , . .
2016. nov. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a hasznos választ!
2016. nov. 18. 21:05
 3/13 anonim ***** válasza:
Egy héten Hányszor mosod?
2016. nov. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
És milyen hosszú a hajad?
2016. nov. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Bocs, nem.volt jó a billentyzte.


Mosd meg rendesen, rendes samponnal pl head and shoulders.

Alaposan feljabosítva, leöblít,még egyszer samponoz, alaposan lemos.

2016. nov. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha frissen mosva is zsíros, akkor nem jól mosod.
2016. nov. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
egy héten egyszer, vagy kétszer mosom. zsíros hajra való samponnal, és gyógynövényes balzsammal, amit csak a hajam végére kenek. 2x öblítem le a samponnal, utána a balzsam. szerintem nem rontok el semmit, vagy de?
2016. nov. 18. 22:25
 8/13 anonim ***** válasza:

Nekem egy nap alatt bezsírosodik, most próbáltam ki az Elseve-nek ezt az új agyagos termékcsaládját.


Az egyetlen, ami bejött, az a tégelyes, hajmosás előtti pakolása. A többi nem éri meg.

2016. nov. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
köszönöm, kipróbálom!
2016. nov. 18. 23:04
 10/13 anonim ***** válasza:
nem gondoltam volna soha, hogy nem vagyok egyedül ezzel a kínnal :O én amit észrevettem a minap, hogyha tupírozom a frufrum és utána hajlakkozom, amit nem fésülök ki éjjel, akkor másnap nuku zsír :o most átállok erre, de ugye ez se egészséges, mint az se, hogy én is mindennap száraz samponozok ><
2016. nov. 19. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!