Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tüntessem el az elhalt...

Hogyan tüntessem el az elhalt hámsejteket?

Figyelt kérdés
14 vagyok, az arcbőröm kb. 5 éve kezdett egy külön életet, pattanás próblémáim vannak, egy csomó heg, seb, meg minden ilyen hülyeség van az arcomon. Egyébként ebben a korban állítólag főleg a T-zónában vagy miben kéne többnek lennie, de nekem a legtöbb az almácskáimon van.... Mindig is ott volt sok, most úgy néz ki mintha bombát robbantottak volna. Elhalt hámsejtek főleg a szemöldököm környéken, és a homlokomon vannak. Az arcbőröm HIPER zsíros, annyira hogy mikor reggel lemosom az arcbőröm, már azután kb. 1 órával csillogok mint egy diszkógömb. Este pedig már szörnyű a helyzet. Nem tudom hogy ez is befolyásolja-e az elhalt hámsejteket, kérlek próbáljatok tanácsokat adni :)

2016. nov. 21. 21:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Összetett a probléma inkább irány a kozmetikus.Ha otthon csinálod akkor vagy túlszárítod vagy tovább zsírosítod.
2016. nov. 22. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én meg 24 és nekem is heges a pofázmányom :/

Úgy egy hete rávettem magam a szódabikarbóna használatára. Mindig csak olvastam róla, de ráhagytam. Rá kellett jönnöm, hogy elképesztően jó!! Fele olyan pirosak a hegek mint eddig.

A használata tök egyszerű, a port kevés vízzel elkevered, hogy kenhető paszta legyen belőle, azért ne folyjon mint a víz :D és ezt felkened vagy az egész arcodra vagy kifejezetten a hegekre. Mondjuk ez fürdéskor szerintem szuper, na meg nem is fog megijedni senki se :D

Ha már szépen rászáradt, lemosod. Sose figyeltem még de olyan negyed óra múlva szerintem simán jó már. De majd érzed. Végülis radírozásnak se rossz így egyben, az elhalt kis bőröket is leszedi. :D

1 csomag szódabikarbóna 45 ft körülbelül, és hasznos (nagyon sok mindenre jó ám). Szerintem próbáld ki, nem veszthetsz vele.

Én minden nap használom.

Remélem, hogy segít majd neked is!!

És igyál sok vizet!

2016. nov. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a a szódabikarbónás tippet! Ki fogom próbálni, majd megírom segített-e :D egyébként neked mennyi idő után kezdett látszani tőle a bőrödön a változás?
2016. nov. 22. 13:46
 4/4 anonim ***** válasza:

Remélem, hogy jó lesz neked is, sok sikert!! :D

Azért 1 hét után már láttam javulást, de tényleg naponta egyszer használtam/használom.

És nem állok le vele az tuti :D már kíváncsi vagyok, hogy teljesen el tudja-e tüntetni azokat a hülye hegeket.

2016. nov. 23. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!