Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ajánlanátok natúr samponokat?

Ajánlanátok natúr samponokat?

Figyelt kérdés

Elsősorban natúrabb, sls, szilikon mentesre törekszem.

Eddig az alterra gránátalmás samponját próbáltam, de borzalmas volt utána a hajam, mintha meg sem mostam volna.


Tudni kell rólam, hogy sokáig megszállott Bánfis voltam, de nagyon kiszárította a fejbőröm. A szárító hatás miatt a hajam 3 napig elviselhető állapotban maradt leengedve is, így mindenféleképpen olyat keresek ami hasonló eredményt produkál.

A fejbőröm hidratálására is írhattok tippeket, nagyon hálás lennék!



2016. nov. 22. 17:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Semmilyent.

Én is kipróbáltam párat. Semmi baja nem volt a hajamnak előtte, aztán ezektől a csoda natúr samponoktól viszketett, zsírosabb lett.

Visszatértem a normál samponokra (Gliss Kur). Azóta megint szép a hajam :)

2016. nov. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ezt szomorúan hallom. :( Én is vakaróztam az alterrától, és emellett zsíros hatást is hagyott maga után. Neves márkákat régóta nem használok, wu2 vált be nagyon sokáig aztán a bánfi... De erről le kell szoknom, mert nem egészséges.
2016. nov. 22. 18:42
 3/7 anonim ***** válasza:
Faith In Nature! Nagy a választék, több olyan is van, amelyik kicsit szárít (de csak amennyire kell)
2016. nov. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Metionin ***** válasza:
Én Varga sampont használok évek óta és nagyon szeretem. Krémmánián páran panaszkodnak szárító hatásról, de nekem nem tűnt fel, hetente mosok hajat, amúgy egy hét után sem zsíros tőle.
2016. nov. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Metionin ***** válasza:
Ja meg van egy Green Pharmacy nevű márka, nekem abból ilyen elixír (ápoló spray) van, gyógynövényes. Szerintem a sampon-balzsam is jó lehet belőle, tervezem kipróbálni.
2016. nov. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

én a dm babylove samponját szeretem. nem tisztít úgy, mint egy rendes sampon, de a fejbőrviszketésem elmúlt, mikor ezt használtam. néha visszatérek rá egy flakon erejéig, amúgy fructis vagy aussie, mert ezekből kevés kell, mégis jól habzanak, és finom az illatuk. mindennap mosok hajat, úgyhogy nekem fontos az egyszerűség.


mikor szárazabbnak érzem a fejem, egyszer-egyszer balzsammal mosom meg. ilyenkor nem samponozok. ugyanolyan ápolt az eredmény. érdemes lehet esetleg váltogatnod, és nem mindkettőt használni egyszerre.

2016. nov. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
En is a varga sampont tudom ajanlani, nagyon jo, az egyik legjobb sampon szerintem. Kicsit tenyleg szarit, ezert hasznalok utana balzsamot.
2016. nov. 24. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!