Mi legyen? Gáz? 🤔

Figyelt kérdés

Barátommal 5 hónapja vagyunk együtt,és ő már nagyon kíván,ha mást nem,petinget azt igen...

De én azt se szeretném,már kicsit unja a dolgot,én mindig próbálom halogatni de már úgy érzem szakítani fog..de én nagyon szeretem..mit tegyek?😭



2016. dec. 4. 19:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Ne menj bele, ha nem érzed úgy, hogy készen állsz rá! Ha szeret téged, akkor megvár , nyugi:) És ha szakít veled, akkor egy tapló.

2016. dec. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
15,ő pedig 16 :/
2016. dec. 4. 19:16
 3/6 anonim ***** válasza:
43%
Azért 5 hónap után reális eljárás lenne hogy valami legyen....megis mire vársz? És miért kellene a srácnak várnia meg akar hónapokat?
2016. dec. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 János Gilján válasza:
100%

Én 16 éves koromban raktam ki csajt, akit sehogy sem tudtam bemotiválni, mert rendkívüli módon félt a szextől. Te pontosan mitől félsz? Mire akarsz várni? Ha eltelik még 5 hónap, akkor szerinted mi fog változni azon kívül, hogy eltelt az idő?

Egy halom olyan kérdés felmerül, amikre jószerivel nem tudsz válaszolni.


Viszont ha nem érzed a vágyat, hogy tényleg megtedd a barátoddal, akkor vállald fel, hogy emiatt esetleg szakítani fog. Lelki zsarolás hatására semmiképpen ne menj bele a dologba, de azért gondolkozz el, hogy mégis mire akarsz még várakozni ha tényleg szereted őt.

2016. dec. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kislány vagy, amivel nincsen baj, de döntsd el, hogy akkor mit vársz, meddig várjon rád a srác?

Hagyd el, hadd találjon olyan lányt, aki nem fél szeretkezni - itt nem a reszelésről beszélünk.

Megértem, hogy unja, mert ok, aktus nincs, de hogy csókon kívül semmi, az azért érdekes...

2016. dec. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

És ezt mind a szépség és divatba na azta :D

hát majdnem fél éve együtt vagytok szerintem már eleget várt :D ha meg tovább vársz ezzel lehet hogy otthagy, keres mást

2016. dec. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!