Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon zsíros a hajam. Mit...

Nagyon zsíros a hajam. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Sziasztok az lenne a problémámm hogy nagyon zsírosodik a hajam. Ha megmosom utánna már 2-3 nap mulva megint zsíros. Sok féle sampont használtam már de semmi se segített. Anyumnak is zsirosodik a haja lehet hogy ezt örököltem? Mit csináljak? Tudtok rá valamít?

2016. dec. 7. 11:56
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Szia, nekem is ilyen problemam volt, mert mindennap mostam a hajam, probald felkotni es huzni par napig talan visszall a hajad.

Vagy hintoporozd be, az jo zsirossag ellen, esetleg szaraz samponnal "moshatod".

2016. dec. 12. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Köszi a választ neked rendbe jott a hajad?
2016. dec. 12. 21:56
 13/23 anonim ***** válasza:
Szia nekem a méregtekenítő kúra és a Sentiree bevált. Próbáld ki Te is.
2016. dec. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
2-es!Miért kell egy kislányra így ráförmedni? Vedd be a nyugtatódat aztán pihenjél!
2016. dec. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
0%
#14 talán azert mert 13 évesen kellene mar ennyi logikája legyen, es talán igy észreveszi magát, hogy van egy eléggé kézenfekvő megoldás.
2016. dec. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Most komolyan neked mi bajod? Én csak tanácsot kértem zsíros hajra. A hajmosás alap de tudod nem a legjobb ha 2 naponta kell hajatmosni ezért kérdeztem tudok e rá valamit. Ha nem tudsz el lehet menni. A többieknek köszi a választ :)
2016. dec. 20. 22:50
 17/23 anonim ***** válasza:

Szia!

Hogy van a hajad?

Én azt tanácsolnám, hogy próbálj meg ritkábban hajat mosni, étkezz egészségesen, ne egyél zsíros ételeket és használj valamilyen természetes sampont. A Dr. Immun 100%ban természetes és 1250 Ft. Patikában, neten ill. bioboltban lehet rendelni. Egy visszajelzésnek örülnék, ha időd engedi. :)

2017. jan. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
A hintőport nem ajánlom, mert eltömíti a pórusokat. A szárazsampon meg csak felesleges extra vegyszer, amit ki sem tudsz azonnal öblíteni a hajadból.
2017. jan. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat

#17-es hát a hajam még mindig ugyanolyan most schauma aszem igy kell irni sampont használok attol talán kicsit jobb. Próbáltam már hogy nem sűrűn mostam de sajnos az se nagyon segít. :(

2017. jan. 3. 20:50
 20/23 anonim ***** válasza:
Esetleg Sentiree spray. Elég drága, 12 000 FT körül van, talán jó. Ha kipróbálod, kíváncsi lennék, hogy használ-e. Másnak is segíthet. A honlapnál egy itteni vélemény biztosabb.
2017. jan. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!