Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajvasalót vegyek...

Bandita87 kérdése:

Milyen hajvasalót vegyek ajándékba?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A húgomat szeretném meglepni egy hajvasalóval, tudnátok konkrét típusokat ajánlani, amikkel van tapasztalatotok, amik nektek beváltak? Egy régi Remington-t használ, de ezzel már nem tudja úgy kivasalni a haját, ahogy szeretné, ezért kapna egy újat. Hajvasaló legyen, vagy inkább hajsimító kefe? Nem igazán értek hozzá, légyszi segítsetek! :) Olyan 10-15.000-et szánnék rá.



2016. dec. 10. 11:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem hajvasaló legyen. És mondjuk olyan hogy lehessen állítani rajta a fokot.
2016. dec. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia. Nekem leginkabb a philips marka valt be, egy 5000Ft-os hajvasalom van. Nagyon gondor hajam van es akarhanyszor kivasaltam 1-2 oraval utana megint olyan volt mint elotte.

Viszont ez a hajvasalo egy csoda, 2-3 napig ugyanolyan egyenes a hajam tole, raadasul szep fenyes is.

Szerintem mindenkepp ilyet vegyel, ha dragabbat veszel ebbol a markabol az meg jobb lehet:)

2016. dec. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, maradtam végül mégis a Remingtonnál, egy S5505-öst fog kapni a hugi. :)
2016. dec. 16. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!