Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Le tud nőni a hennázott haj?...

Le tud nőni a hennázott haj? Vagy előbb kopik le?

Figyelt kérdés

Szeretném hennával vörösre festeni a hajamat, de attól félek ha lenő csúnya lesz(iskolás vagyok, és egy nyáriszünetre festeném be) Aki már festett hennával hajat milyen hamar kopott le? Nagyon ronda ha lenő? A hajam színe szőke. És egyébként nagyon gyorsan nő, szóbal nyár végére csak egy kicsi ombre maradna meg és azt pedig levágnám.

Meg ugye azért necces a dolog, hogy nem szabad festékkel ráfesteni.

Ui.: igen, tudom hogy még csak tél van. :D



2016. dec. 11. 21:10
 1/4 anonim ***** válasza:
A henna nem fog kikopni, hanem lenő. Szőke hajon pedig még intenzívebb színe lesz. Ha változtatni akarsz a hajszíneden akkor javaslom a johanna hajszínezőket, ezek fizikai színezők. 2-3 mosással teljesen kikopik. És van belőle vörös is. 100-as boltokban lehet kapni.
2016. dec. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
41%

Nekem hennával volt festve a hajam, igaz nem vörösre hanem sötétbarnára.

A pokolba kívánom azt a sz@rt.....a kedves fodrászom ugyanis nem tájékoztatott róla,hogy ha egyszer azt a fejemre keni akkor az az életben nem fog kikopni,leszívatni nem lehet...szépen várni kell amíg lenő.

3 éve várok,várok és várok.

Múlt hónapban meguntam,leszívattuk, gyönyörű lila lett tőle a hajam,szerencsére egy világos barna festék nagyjából elfedte így mondhatom,hogy részben megszabadultam tőle 3 év után de még most sem tökéletes.

A vörös hennával nem tudom mi a helyzet így arról nem nyilatkozom.

2016. dec. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A henna nem tud lekopni, leszívni sem rendesen. Csak lenövés útján lehet megszabadulni tole normálisan.
2016. dec. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eddigi kommenteket.

Ez a joana jónak tűnik, viszont arra nem jöttem rá mennyire roncsolja a hajat

Olyan tud írni, aki kipróbált abból a termékcsaládból?

2016. dec. 19. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!