Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Zárt avagy fehér mitesszerekre...

Zárt avagy fehér mitesszerekre valami féle cucc?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nagyon sok a zárt mitesszerem és már nem tudom mit kezdjek vele. Elvagyok keseredve mert a T zonám teljes siralom. Hiába radírozom, Garnier pure 3 in 1 az is csak egy ideig segített. Manna fekete szappanját is kipróbáltam. Egy ideig nagyon szép volt a bőröm attól is a szárazságtól eltekintve, kamilla teával öblítettem le és használt mert elkezdtek leszáradni a pattik de kész káosz már. Az itteni bőrgyógyi meg fittyet hányt rá. Kozmetikusra meg nem telik sajna. Valaki valami praktika? :/ 17vagyok

2016. dec. 12. 17:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Gozold ki es egy hovel fertotlenitett vaszon kendovel ovatosan nyomkodd ki, arctonikkal fertotlenitsd le. De amugy a garnier meg a manna akarmijeid arat osszeteve siman megcsinalna egy kozmetikus... meg ajanlana is ezeknel sokkal olcsobb, jobb, professzionalis termekeket. De hat te tudod.
2016. dec. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Sunshinedoll ***** válasza:
Kémiai hámlasztók jók erre, főleg BHA.
2016. dec. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igazabol en is kitudom nyomkodni de ujra termelodik, es ez zavar. Fekete mitikkel konnyebben megkuzdok.

Regebben a garnier brush feju pattanastalanitojat hasznaltam na az nagyon profi volt. Egy pattanasom se volt, csak fenylett az arcom. De a mannat meg egyszer nem veszek. Avon clear skin csalad se hasznalt sot rosszabb lett tole, de akkor utanna nezek ennek a hamlasztonak! Koszi szepen.

2016. dec. 12. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!