Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az 50ml-es szoli krémek hány...

Az 50ml-es szoli krémek hány használatra elegendőek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Még sosem vettem krémet és nem tudom hogy az 50 illetve 250 ml hány kb használatra elég ha ugye mindenem vékonyan bekenem vele szolizas elott?

Valaszotokat/tapasztalatokat koszonom!:))


2016. dec. 12. 22:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Az 50 ml az kb 7-8 alkalom. Nekem amugy egy elado srac azt mondta régebben, hogy a krémet még otthon a szoliba indulás előtt kell magadra kenni (azaz kb. szolizas előtt fél órával), hagyni 5 percet, hogy megszáradjon, aztán öltözhetsz, es indulhatsz is otthonról a szoliba. Azt mondta, hogy azt jobb így, mert ha közvetlen csak a szoligép mellett állva kened magadra a krémet, akkor nem issza be a bőröd, és mikor befekszel a gépbe, akkor az összeset a gépbe kenegeted/leizzad rólad. De ha már otthon bekened magad, es 5 percig hagyod száradni, akkor be tudja inni a bőröd a krémet, és megszárad rajtad annyira, hogy ne fogja össze a ruhádat (de sztem akkor se fehérbe menjél).
2016. dec. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :))
2016. dec. 15. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!