Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyi időt kell várni két...

Mennyi időt kell várni két hajfestés között?

Figyelt kérdés
2016. dec. 13. 09:04
 1/8 anonim ***** válasza:
48%
Hát min 2 hét,de 1-2 hónap lenne az ideális.
2016. dec. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
57%

Dehogy kell 1-2 hónapot :D

Őszülés miatt sokaknak muszáj 4 hetente festetni, és semmi bajuk.

Én egyszer egy fodrász által elrontott festést festettem át otthon magamnak, 1 hetet vártam.

Persze számít az is, hogy konkrétan mit akarsz. A szőkítés nagyon tönkreteszi a hajat. Kétszer egymást után, meg nyilván nagyon durva.

Nekem csak sima festés volt, semmi szőkítés.

2016. dec. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Általában 1 hónap. Amikor elrontottam a festést másnap átfestettem, semmi baja nem lett (első szőkítés volt).
2016. dec. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Lehet,hogy valakinek muszáj 4 hetente,de attól az még a hajnak nem jó.


Ui: egy fodrász.

2016. dec. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
71%

4: én is évek óta gyakran festem és hosszú, erős, fényes, egészséges hajam van. Nem kell szar festéket használni, meg nem kell szőkíteni, és akkor semmi baja nem lesz.

És nem is jellemző, hogy korosztályomban tönkrement hajú nőket látnék. Pedig mindenki rendszeresen festetni már sok-sok éve.

Inkább tinilányok rendelkeznek elégetett, agyonszőkített, össze-vissza festett hajjal.

2016. dec. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Nem szőkítésről van szó, hanem világosbarnáról. A tövét festettem be 2 hete és most találtam egy új színt ami jobban tetszik kb 2 árnyalattal sötétebb mint az eddigi. A festék pedig lehet hogy olcsó, de nekem jobban bevált mint amivel a fodrász festette.

2016. dec. 13. 11:56
 7/8 anonim ***** válasza:
Nyugodtan fesd be, semmi baja nem lesz. De azért általában várd ki az 1 hónapot 2 festés között.
2016. dec. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Többet is szoktam, csak most beleszerettem ebbe a színbe és minél előbb beakarom festeni, persze úgy hogy ne lássa kárát a hajam^^
2016. dec. 13. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!