Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fél évig voltam festett szőke...

Fél évig voltam festett szőke de a hajam nagyon tönkre ment. Nem nöt. Sőt egyre rövidebb lett. Nagyon kicsi a hajam. Nem rég visszafestettem barnára. Szerintetek rendbe jön legalább annyira a hajam hogy pár cm-el hosszabb legyen?

Figyelt kérdés
Használok rá pakolást meg minden fèlet..eddig szőke volt ès azt mondtak azèrt nem nő...most hogy barna lett...megnőhet valamennyire?

2016. dec. 15. 19:17
 1/4 A kérdező kommentje:
Valaki aki hasonló helyzetbe volt kèrem adjon tanácsot hogy mit tegyek. Nagyon rövid hajam van ès gyülölöm...rettegek attol hogy többet így sem fog nöni a hajam barnán..a szőkítès miatt
2016. dec. 15. 19:22
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem fehér volt fél évig és utána jó ideig nem nőtt.

Nem fogsz örülni de le kell vágatnod a végét mert a tövénél nő csak a vége gyorsabban le is törik, a töredezett hajat pedig már csak az olló hozza rendbe, nincs olyan kence ami segít.

2016. dec. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ma vágattam le belőle a törèsek egy rèszet. De most is.meg van törve de már nincs amiből levagni annyira rövid
2016. dec. 15. 19:26
 4/4 anonim ***** válasza:

Sziaa! :)

Ne aggodj, nekem rendbe jott fel ev alatt , most master evvel utana szebb, mint volt.

A titok az hogy most hagyd beken!! Ha lenol, Ne az egeszet fesd csak a tövét, ne vasald szèt, ne mosd sokat. Hagyd kicsit bezsirosodni, sotet hajnal felkotve nem latszik annyira.

En vettem ricinus olajat 400Ft egy üvegcse, eleg kicsi de sokaig eleg merg nem szabad eláztatni vele a hajad. Csak keveset szabad es nagyon ki kell mosni, mert ha nem mosod ki jol, akkor ellenkezőleg hat. Heti egyszer kell hasznalni ( en egesz ejszaka hagyom fent mindig) :)

Ha egy ideig ugymond beken hagyod. Pl nyárig akkor halas lesz èrte! :)

2016. dec. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!