Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fodraszok! Tudnatok ajanlani...

Fodraszok! Tudnatok ajanlani kifejezetten jo es hatasos markaju hajapolo keszitmenyeket?

Figyelt kérdés

Szeretnek vasarolni valami komolyabb termeket a hajamra, amitol szep lesz. Nezegettem kulfoldi fodraszvideokat es olyan gyonyoru apolt hajat keszitenek anelkul, hogy levagnak a fel hajukat. Szep fenyes es selymes lesz. Az en hajam toredezett,de szeretnek javitani rajta valahogy.

Van valami fodrasztippetek?:) inkabb hajmaszkokat es ampullakat szeretem,de johet olaj es spray is.



2016. dec. 16. 21:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Ricinus olaj ( tobber meg a legdragább vackoknál is) mindig ezt ajánlom a hölgy vendègeknek. Felesegem is ezt alkalmazza. Olcso, es 1honap utan mar hatasos. Ha (!!!) JÒL HASZNÁLOD!!!

nem szabad pakolasokba, balzsamokba keverni, sem tul sokat rakni, melegítgetni stb stb. Csak egy keveset feltenni hajtovektol vegekik. Par orat fent hagyni, majd alaposan (!) KimosnI 2-3 szor, hagyni szâradni a hajad 10-20percig, hosszùságtól is függ.

Aztan szárítani. A parom gliss kur kreatinos haj spray-t is használ, minden hajszaritas elott fúj râ egy keveset. Gyonyoru haja van. :) nagyon megnőtt.

En ezt ajanlani tudom. Bevalik es olcso. Nem szep cicomas az uvege..nem markas..de annal jobb. ( gyogyszertarban veheted meg)

2016. dec. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja, es ez nem elèg, vigyázz a hajadra. Főleg tèlen, sok vitamin, zoldseg- gyumolcs kell, hogy ne szaradjon ki. Ne vasald agyon, ne festegesd. Hagyd bezsirosodni neha. Eszmeletlen szep tud lenni ha nem mosod 2-3 naponta neha hagyd beken.. :)
2016. dec. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

37F

12ev tapasztalattal!

2016. dec. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod :) Megfogadom a tanácsaidat, ment a zöld kéz.

Még azért várom a válaszokat!:)

2016. dec. 16. 22:57
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

En schauma kreatinos sampont es schauma kr.balzsamot használok! :)

Meg gliss kur arany fekete hajsprayt es hajvegekre olajat ( gliss kur)

2016. dec. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Szia!

Koszi a valaszt nagyon kedves vagy,de mar probaltam Schaumat es Gliss kurt is, es ez a ketto valahogy semmilyen hatassal nincs a hajamra, de ment a zold kez termeszetese! :)

2016. dec. 17. 23:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!