Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szeretném életemben először...

Szeretném életemben először befesteni a hajam, hogyan kell és honnan tudhatom hogy milyen színű lesz az eredmény az én hajamon?

Figyelt kérdés

Egyébként férfi vagyok és rövid hajam van

Szóval hogy csináljam és hogyan lehet tudni hogy milyen színű lesz az adott festék a hajamon?


2016. dec. 18. 16:03
 1/7 A kérdező kommentje:
És tényleg csak több alkalom után lesz olyan mint szeretném?
2016. dec. 18. 16:13
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha nem szőkítik le,akkor több alkalommal lesz az,ha sötét hajból világosba szeretnéd.De ha nem ilyen nagy a változás,akkor valószínű első alkalomra megkapod azt a színt.Illetve világosból sötétre is könnyű.
2016. dec. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Sötétről szeretném olyan szőkésre, az több alkalom? Érdemes fordrászhoz menni vagy otthon is könnyen megoldható?
2016. dec. 18. 16:39
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor elsőre nem fog menni,ha nem szívatják le a hajad.Én biztos fodrászhoz mennék,főleg ha elsőre szeretnéd már a hajszínt és először szőkíteni kell.Könnyű elrontani,mert erős vegyszer.Semmiképp sem csinálnám otthon.Na meg amúgy sem,mert előfordulhat,hogy foltos lesz a szín,az pedig igénytelen.:)
2016. dec. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Hát igen

Fodrásznál mennyibe kerülhet meg mennyi időt vehet igényben a sötét hajtől a szőkésig?

2016. dec. 18. 16:51
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha fodraszhoz mesz altalaban eleg dragan szokitenek,de legalabb viszonylag normalis lesz, es nem fog annyira karosodni a hajad.

Vigyel kepet magaddal milyen szokere gondoltal.

Nemtudom ferfiaknak mennyiert de noknel kb 15-30 ezer korul szokitik a hajat.

2016. dec. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hogy mennyi ido azt nem lehet megmondani pontosan, a hajad pigmentjeidtol fugg, ez mindenkinel egyeni, illetve milyen szakkepzett fodraszhoz mesz el, ha egy jo fodraszhoz kepes elsore vagy masodik alkalommal megcsinalni. Ha egy rosszabbhoz lehet 2-3 is.

Nekem festett feketebol a fodraszom azonnal megcsinalta szokere. :)

2016. dec. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!