Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » L'Oreal Elseve vagy Gliss Kur...

L'Oreal Elseve vagy Gliss Kur hajpakolás?

Figyelt kérdés
Szerintetek melyik a jobb?

2016. dec. 19. 09:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
én mindig Gliss Kur-os voltam.. nekem a fehérnek az illata nagyon bejön..
2016. dec. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egyertelmuen Loreal :)
2016. dec. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Eddig 1:1. :D

Nem tudom melyiket válasszam, egyik fajtát sem próbáltam még.

2016. dec. 19. 15:42
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

A kulcsszavakat olvasva hasonló a helyzetem...

Pakolást nem veszek készet, neten találtam, amit használok:

20 ml ricinusolaj, 1 ek. kókuszolaj, 1 ek. mèz, pár csepp citromlé (ha szőke a haj), 2-3 csepp teafaolaj.

Ezt 3-4 órára rajtahagyni folpackkal.

Utána lemosni.


Elseve-nek ez a samponja pont az ilyen hajra van, nekem bevált

[link]


Balzsamból ez szerintem elèg jó, az árához kèpest meg főleg.


[link]


Szárazon, napi használatra ezeket használom, és tényleg jobb azóta:


[link]


[link]


Bocs, hogy OFF és nem a kèrdésre válaszoltam, csak hátha segítsègül lehet ez is esetleg.

2016. dec. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a segítséget, neked is kedves utolsó! Ki fogom próbálni azt a házi hajpakolást, hátha jobb mint a drogériás kencék... A többi tipp is jól jön, főleg a sampon, kellene valami jó végre.:)
2016. dec. 19. 18:45
 6/9 anonim ***** válasza:
OFF: Ha a válaszoló által írt házi keverékhez egy kis argán olajat is hozzácsapsz, még jobb!
2016. dec. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

A samponok általában ugyanazt a funkciót végzik, abból nincs olyan,ami teljesen jó, igazából tisztításra vannak. Persze mindenkinél másképp működik, gondolok itt arra, hogy valakinek szárítja a fejbőrét, valakinek pedig zsírosítja a haját. Nekem eddig a Nivea samponja és a Garnier fructis 3 oil-es sampon vált be.:) Azért tetszik mert ezektől nem lesz száraz a hajam, picit mintha ápolna.:) Már hajpakolást se használok, mert elég az,amit a sampon nyújt.

2016. dec. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem Loreal!Gliss Kur szerintem semmit nem ér...mikor még drágább volt befutó termkékként akkor használtam,tetszett az illata,bevált ...de most már mindegyik ugyan olyan semmi illatú és nem is használ...nekem/szerintem!
2017. ápr. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ja bocsi én a spray-re írtam hogy nekem a Gliss nem jött be...pakolását nem próbáltam azért sem mert Elseve-t használok a fehér piros regenerálót
2017. ápr. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!