Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Érdemes lenne póthajat feltete...

Érdemes lenne póthajat feltetetnem?

Figyelt kérdés

Nem olyan rövid, kicsivel váll alá ér, viszont nagyon rossz minőségű. Töredezett, fénytelen, nem is tudom ennél sokkal hosszabbra megnöveszteni, mert akkor túlságosan elvékonyodik az alja.

Annyira szeretnék rengeteg, hosszú, gyönyörű hajat, de természetesen soha nem lesz olyan. Érdemes lenne póthajat feltetetnem? Az nem érdekel, ha tönkreteszi a hajam, ennél rosszabb úgyse nagyon lehet, de hullani is hullhat tőle? Ilyet is hallottam már.


Most ehhez hasonló a hajam:

[link]


Ilyet szeretnék:

[link]


2016. dec. 19. 22:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Tetethetsz fel, de előbb a sajátod kene rendberakatni, ugyanis attól mert felteszel egy szép hosszú egészséges hajat, attól még a tiéd el lesz törve, és látszódni fog. Én leszivattam 10es szőkére anno a hajam, és ettől rövidebbre tört fel. Most fenékig érő saját hajam van, ami egészséges. Sosem hajszárítózok, kerülökminden hőkezelést hacsak nem muszáj, és 2-3 naponta hasznalok olajat a hajamra. Ennyi.

Aztán ha picit megnőtt, és egészsegesre le tudják vagni a végét nyugodtan tetethetsz, de ne túl hosszút, mert nem fogják tudni rendesen összevágni, és nagyon fog látszani, hogy nem a sajátod.

2016. dec. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem tetesd . Arra figyelj oda hogy óvatosabban fésüld hogy ne tépd ki meg hogy jó szakemberrel csináltasd. Fodrászom szerint nem hullik ki tőle a hajad ez egy tévhit. Pont multkor beszéltünk róla és sokan azt hiszik hogy hullik pedig csak kevésnek tűnik amikor lekerül mert annyira hozzá szoknak a póthajhoz
2016. dec. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha olyan a hajad, mint az első képen, ne rakasd fel. Tök szexi.
2016. dec. 20. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, hullhat tőle a hajad, mivel a hajhagymákat megterheli a póthaj súlya.
2017. márc. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!