Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Voltatok már az IKON8 fodrász...

Voltatok már az IKON8 fodrász szalonban a Zápor utcában?

Figyelt kérdés
Voltam náluk és drágábban akartak eladni egy előre megrendelt kezelést. Mikor végre megtaláltam a telefonomban a visszaigazolást még csak bocsánatot sem kértek és végig lekezelőek voltak. Számlát nem kaptam. Facebook oldalukról letiltottak és törlik a negatív véleményeket, csak a pozitívakat tartják meg vagy ők és ismerőseik írják - fogalmam sincs. De érdekel, hogy más is járt már így velük? Egyébként a kezelés sem volt hatásos, de most nem is ez a lényeg, hanem a hozzáállásuk furcsa elsősorban.

2016. dec. 21. 11:33
 1/1 anonim válasza:
Ugyanez volt velem is. De én nem vitatkoztam velük sajnos, azt hittem én emlékeztem rosszul az árra. Ez így elég szánalmas. Írtam véleményt a facebook oldalukra, de egy fél órán belül törölték is, pedig nem szoktam durván fogalmazni. A kezelés is csalódás volt, nem lett olyan a hajam, mint ahogyan azt beharangozták. Persze selymes lett, de csak annyira mint egy jó balzsamtól. Van egy fodrászkellékesben kapható keratinos balzsam, amiből 1liter 900Ft. Na azután pont ugyanilyen a hajam és egy pakolás hatása is addig tart, mint egy alkalom, amiért 10000 Ft-ot fizettem a szalonjukban. Azt mondták hónapokig tart a hatása, de csak a következő mosásig tartott. Ráadásul igen, velem is lekezelőek és kioktatóak voltak, már amikor tudtak válaszolni a kérdéseimre. Sebaj, tanultam az esetből, mostantól gyanús lesz, ha nem lehet egy szolgáltatót értékelni a facebookon :D
2017. jan. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!