Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Még egy döntésképtelen hajvágó...

Még egy döntésképtelen hajvágós: Hosszú, fényes, hullámos barna hajamból, rövid kócos tépett sérót? (kicsit hosszú)

Figyelt kérdés

Igen, igen, tudom. Meg vagyok huzatva, több ezer lány odaadná a fél karját a hajamért. Felfogtam.

Tavaly is hosszú, hátközépig érő, hullámos barna hajam volt, csak akkor mindig simítottam (még gyerekes voltam, 0 stílus, mindig csak követtem).

De! A mostani évben volt saját stílusom. ELső félévben nőies voltam. Ahhoz nagyon illett ez a haj, mindig besütöttemn, smink, magassarkú, stb.

Igen ám, de néhány hónapja, januárban kb. bizonyos okokból egyre jobban "bemélyültem". RÁjttem, hogy a divatnál, meg a frizuráknál sokkal több fontos dolog van, és mostanában már csak tornacipőt, farmert, meg ingeket, pólókat hordok, farmerdzsekivel. Olyan, nem érdekel semmi stílus. És így sokkal jobban érzem magam.

Oké, tök jó eddig, de most egy ilyen lázadó öltözékhez nem igazán passzol egy göndör, csillámló besütött barna haj. Meg elkezdtem zenélni is, gitározni, rockot, hát ahhoz sem igazán megy.

Pár hete találtam egy gyereket, akinek majdnem ugyan olyan a stílusa mint az enyém. Jamie Campbell Bower:

[link]

Igen, ez egy pasi. Jól látjátok. De akkor is olyan a stílusom. És lécci ne izéljetek, hogy biztos lezbi vagyok, mert k.urvára nem vagyok le.zbi. Csak a fiúkhoz vonzódom.

Na és akkor azt akarom kinyögni, hogy olyan hajat akarok csinálni, mint Jamie-nek van. De nem utánnozás képp, hanem mert illene a stílusomhoz.:

[link]

Talán kicsit ki is szőkíteném. És legfőképpen azért szeretném ezt az egészet, hogy ne süllyedjek el a tömegben. Most ezzel a hajjal... Sok mindenkinek van ilyenje a suliban, és én a kócos rövid akarok lenni, akin látszik, hogy sz.arja le az egészet.

Csak lehet megbánom.

Segítsetek!


2010. máj. 3. 10:33
 1/8 anonim ***** válasza:
ha leszarnád az egészet, nem írnál ide kisregényeket, hogy milyet akarsz.. :D pont ezzel a csöves sztájllal vesznél el a nagy tömegben. ha leszarod az egészet, akkor tényleg szard már le.... :D
2010. máj. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

áááááááááá imádlak imádlak:DDDD

akárcsak én írtam volna:)

egészen nyugodtan csinálj amit akarsz, én is változtatni akarok magamon olyan irányban mint te: tornacipő, szakadt nadrág, fehér vagy világos pólók

a hajam már megvan hozzá én csak simán megtépettem, mert nagyon dús, reggelente kifésülöm és aztán kicsit összekócolom és a vállamig ér, barna, de szeretnék bele színes melírcsíkot(kék, lila) és a körmeimet is ugyanilyenre akarom festeni

hát a piercingen (patkó) még gondolkodom több a hátránya, mint az előnye és kicsit veszélyes is (vagy csak én gondolom így)

szóval úgy tűnhet ki valaki a tömegből ha épp az ellenkezőjét csinálja, mint a többiek és még tetszik is neki:)

remélem levágatod a hajad, ne sajnáld később úgy is visszanő és ne az legyen, hogy később megbánod, hogy nem tetted meg:)))

2010. máj. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

1.: Én nem úgy értettem, hogy lesz.arom az egészet. Mert a divatot igen is lesz.arom. Nincs egy divatos ruhám, vagy táskám avgy cipőm. Mindet elajándékoztam. De azért stílus az kell szerintem. Meg a zenész stílusnak is vannak határai.

2.: Köszi a biztatást.

2010. máj. 3. 12:32
 4/8 anonim ***** válasza:
Szija. Lehet h nem naon fog érdekelni de azért leirom.. szaal nekem ez naon nem tetszik..lehet h nem vagy most vmi csjaos időszakban de mi történik ha jön egy srác és majd neki akarsz tetszeni? :O akk meg fogod bánni.. persze nem akarlak lebeszélni hisz a te döntésed én csak leirtam h sztem nem a legjobb ötlet.. lehet h elég lenne ha télleg kicsit megritkítanád vagy ilyesmi,de ha neked ez ténnyleg tetzsik akk nyugodtan csináltasd meg,nem nekünk kell h tetszél meg ilyesmi,hisz leirtad , nem érdekel :P
2010. máj. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

majd ha lesz egy pasi aki tetszik neki és ő is tetszik neki nem a haja lesz a legnagyobb gond:S

és rövid hajjal is lehet valaki csajos

2010. máj. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek. Azthiszem akkor belevágok. Mert úgyis kell egy kis fufru elől, mert a babahajamat elcsesztem (igen, én írtam az a kérdést is)
2010. máj. 3. 17:17
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom levágattad-e végül vagy sem, mivel elég régi kérdés, de azért válaszolok.


Egyetértek az egyik válaszolóval, ha ezen gondolkodnod kell, hogy meg tedd-e akkor valószínűleg igen is, hogy érdekel ez a téma, és a divat is. Ha egy olyan csaj lennél, aki lesz*rja a világot, divatot, mások véleményét, akkor nem nézegetnél képeket, nem keresnél az öltözködési stílusodról képeket(igen ez a számodra semmilyen stílus is valamilyen stílus)

Szóval, ha levágatnád/vagy vágattad a hajad, nem hiszem, hogy igazán jól érzed magad a bőrödben, mert ha azért vágatnál, hogy jól érezd, nem tennél fel kérdést, és nem nagyon gondolkodnál el rajta. Egyébként én nagyon rövid/félhosszú haj párti vagyok, mert a hosszú hajjal sok a gond, és sok törődést igényel. Ha ez okból szeretnéd levágatni, hogy ne legyen gond, meg eleged van akkor tényleg szívből jön a dolog, és biztos, hogy jól érzed magad, de ha azért, mert jól néz, akkor az már divat, és a soraidból is inkább az utóbbit veszem ki "De nem utánnozás képp, hanem mert illene a stílusomhoz" akkor ez már igenis divat követés, csak nem a csajos divat, hanem a lázadó laza.

2011. máj. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
hát na igen. Oké. Vágom. Amúgy levágattam. De már visszanőtt kb olyanra mint amikor kérdeztem.
2011. máj. 7. 10:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!