Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fekete haj szőkítése otthon....

Fekete haj szőkítése otthon. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Közel egy éven át festettem a Palette 28 hajmosásig tartó tartós hajszínezőjének kékesfekete árnyalatával a hajam, idén júniusig. A hajtövek kiszőkültek, de mindenhol máshol fekete maradtam. Múlt héten kipróbáltam a Colour B4-et, aminek hála, erős sötétbarna lett a hajam. Szeretném még világosítani, mert élénk piros haj a célom. Az a kérdésem tehát, hogy most mit tegyek a cél elérése érdekében?

2016. dec. 25. 15:19
 1/5 anonim ***** válasza:
57%
Menj el fodrászhoz és szívasd le vele, utána be is festi amilyenre szeretnéd. Nem olcsó mulatság, de szőkítéssel nem kéne otthon próbálkozni, komoly bajok is lehetnek belőle.
2016. dec. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jártam fodrásznál azután, hogy abbahagytam a festést. Ha ő szőkítené, rengeteget kellene a hajam végéből nyírni (tudom, hogy elkerülhetetlen az, hogy rövidüljön, de azért mégsem mindegy, mennyi az annyi). Például ha ő szőkítette volna ugyanolyan sötétbarnára, amit én elértem mindenféle áldozat nélkül, az nála mínusz öt centivel járt volna saját bevallása szerint. Tehát házilag is vállalható a hajszőkítés bizonyos módszerekkel és praktikákkal, s engem ezek érdekelnek.
2016. dec. 25. 17:14
 3/5 anonim válasza:
100%
én 1500 ból kiszökitettem magamnak elég szép lett a végeredmény nem lett semmi baja a hajamnak de mongyuk én elég sok hajápolo sprét szoktam használni a hajamra amit AVONból rendelek persze nekem kikopott wörös hajam volt a feketét 2x 3x kel szökiteni 17L
2016. dec. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én leszívtam otthon a sötétbarnát, 12-es oxival és szőkítőporral (szabi előtt, szóval a kockázat tudatában). 45 percig volt rajta. Nem értem el fehér árnyalatot, de erősen világos sárga lett, erre tettem rá a kívánt festéket. Egész jó lett, nem lett foltos. Utána ezt kb. 4x ismételtem havonta, így értem el a kívánt szőkét.

9-es oxival is próbálkozhatsz szerintem, ha piros hajat szeretnél, akkor az elegendő.

2016. dec. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha turelmes vagy ugy teszel, mint en.

c vitaminort (3-4ek) hajhossztol fugg. Nalam ez kuldokig ero hajra eleg.es ehhez keversz sampont h kremes allagot kapj. 5-6 alkalommal alkalmazd. Èn amugy 4-5 naponta mosok hajat.de a kura alatt 2-3naponta mostam, ez a por kiszedi a festèket. Ènis sokaig feketere festettem. Vilagos barna lettem kb 11 nap alatt. Majd a fodrasz gyonyoru szőkèvè varazsolt. Nem lettem narancssárga!:)

2016. dec. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!