Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi volt a neve annak a frizura...

Mi volt a neve annak a frizurakészítő valaminek aminek lyuk van a közepén?

Figyelt kérdés

Aki tudja írja már meg nekem annak a frizura készítőnek a nevét amit megpróbálok az alábbiakban kifejteni:

egy ilyen bársony anyagú,téglalapszerű valami, lyukkal a közepén,amibe a hajat bele kell fűzni, aztán a haj végéig lehúzni,és feltekerni...aztán lesz belőle egy szép konty. remélem sikerült úgy leírni hogy kivehető belőle hogy miről beszélek.:)


2010. máj. 3. 15:09
 1/5 anonim ***** válasza:
origami. :) valami ilyesmi. Tudom. mert én is kaptam ilyet :D
2010. máj. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hairogami a neve

[link]

2010. máj. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem vagy a hairogami, meg van az, amiben drót van, de a nevét sajna nem tudom, pedig volt olyanom.
2010. máj. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
van póniflipsz is, nem tudom árulnak-e még olyat :/. nekünk sajna eltört :D
2010. máj. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi szépen...most már csak meg kell találnom...talán addigra meglesz mire visszanő a hajam:)
2010. máj. 4. 09:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!