Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak? Még mindig...

Mit csináljak? Még mindig szúr a lábam, pedig október óta nem borotváltam!

Figyelt kérdés

Borotválom már évek óta a lábam. Pár éve volt hogy gyantáztattam és akkor sima lett, meg ugye máshogy nőtt. Most is elmentem októberben kozmetikushoz, és leszedte, már máshogy nő, és epilálom, de még mindig szúr azóta is. Ha borotválom akkor 1-2 óráig nem szúr, de nem akarok megint visszaállni, így viszont nem tudom mi legyen. Nem mindenhol nő szőr, csak pár szál, van ahol olyan mintha be lenne nőve.


Mit tegyek a szúrás érdekében?


2016. dec. 29. 10:04
 1/2 anonim ***** válasza:
80%
'végleges' szőrtelenítés?
2016. dec. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem sokat tudsz csinálni. Sajnos akinek erősebb a szőre, vagy jobban nő, az ilyen. Én is ilyen vagyok és bármivel szedem mindig érződik.Ha borotválom egy óra múlva már tüsis,a többi sem tökéletes ilyen téren. Ha gyantázzák akkor meg nem egyszerre nő.
2016. dec. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!