Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Összekeverhetem ezt a két...

Összekeverhetem ezt a két árnyalatot? Szép lesz?

Figyelt kérdés

Ilyesmi hajat szeretnék: [link]


Jelenleg ilyesmi színű:

[link]


A lényeg, hogy ki szeretném szedni belőle ezt a sárgás fényt, hiába festettem régebben intenzív vörösre, a narancsos fény akkor is megmaradt.


2016. dec. 30. 16:09
 1/6 A kérdező kommentje:

Jaj :D A két szín amit összekevernék:

[link]

és

[link]

2016. dec. 30. 16:10
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem keverném össze ezeket, ha a narancsos, vöröses fényt akarod elkerülni, ahükkor hamvas árnyalatot keress, ezek általában x.0-val vannak jelölve.
2016. dec. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
42%
Ez egyedül attól függ hogy jól megy e az arcodhoz ez a szín. Nem tudom hogy fodrásznál voltál e. Tőle is kérhetsz tanácsot. De kérdésedre a választ akkor kezd el összekeverni ha a fodrászod segített. :) Sok sikert.:)
2016. dec. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kár keverni, az alap rezes vörös hajadra elég a lila festék. Valószínűleg ki fog bukkanni belőle a meleg vörös így is, minek kevernél is még bele ha azt a hideg vörös/lilás hajat szeretnéd végeredménynek.
2016. dec. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

2-es! A hamvasnak x.1 a jelölése. Az x.0 a természetes.


Egyébként én sem értem, ha hideg vöröset akarsz elérni, akkor miért teszel bele tűzvöröset.

Őszintén szólva szerintem jobban tennéd, ha leszívnál belőle (van már elvileg olyan is, ami hamvasra szívja le) és úgy festenéd rá azt a lilás-vöröses színt. Mert így igen nagy az esélye, hogy átüt a mostani.

2016. dec. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2016. dec. 30. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!