Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok, nálatok mennyire...

Lányok, nálatok mennyire fontos hogy egy férfinek legyen arcszőrzete?

Figyelt kérdés
kicsit el vagyok keseredve, mert 24 éves létemre csak egy kis szakmunkásbajusz kezdeményt tudok növeszteni, de általában hamarabb lenyírom, mert bénán néz ki. Tudom sokan azt mondják hogy azt szeretik ha borotválva van az arc, de egy kis borostával azért csak férfiasabbnak tűnik az arc. Plusz folyton elkérik a személyimet mert nem hiszik el, hogy 18 múltam.
2016. dec. 30. 19:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem követelmény, de engem jobban vonzanak azok a srácok, akiknek van valamennyi szőr az arcukon. Amúgy nem mindenkinek áll jól, ha nem borotválkozik.
2016. dec. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
lehet hogy nem állna jól, de engem zavar hogy több évvel fiatalabb fiúknak már férfias és borostás az arcuk én meg még mindig úgy nézek ki mint egy 16 éves
2016. dec. 30. 19:27
 3/11 anonim ***** válasza:

Elhiszem, hogy rosszul esik.

Biztos kutakodtál már a neten ezzel kapcsolatban, de azért mutatok egy elég jól összeszedett listát, ami talán segíthet. :)

[link]

2016. dec. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
az a baj hogy ez 95%-ban genetikától függ így nem hiszem hogy ezek segítenének
2016. dec. 30. 19:32
 5/11 anonim ***** válasza:
én szeretem, ha valaki borostás, de vannak ennél fontosabb dolgok. ha egy alapvetően helyes, jókiállású, szimpatikus srácról van szó, akkor nem igazán foglalkoztat, hogy van-e arcszőrzete vagy nincs. viszont a szakmunkásbajuszkát inkább ne hagyd meg, szerintem is bénán néz ki. de ne aggódj emiatt.
2016. dec. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én szeretem a borostát, de van aki egyenesen utálja. Ne rágódj ezen.
2016. dec. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
26 vagyok de csak most kezdett el megindulni a szakállam az arcomon és még kb 10 év mire mások is észreveszik. Ne izgulj :)
2016. dec. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Abszolút egyénfüggő. Van, akinek jól áll, van akinek borzalmas.
2016. dec. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
nekem mindig is tetszett az arcszőr férfiakon, de a barátom ugyanolyan mint te. neki se nő kb semmi az arcán, csak egy kis diákbajusz. :D nem ez a legfontosabb dolog, nem kell aggódni. :D
2016. dec. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én azt szeretem, ha sima. Nem mindenkinek áll jól a borosta.
2016. dec. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!