Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hidegtől kiszáradt az...

A hidegtől kiszáradt az arcom. Ötletek?

Figyelt kérdés

A hideg kiszáritotta az arcomat és érdes meg tüzpiros.

Elfog múlni a pirosság,ha hidratálókrémmel kenem? Már 1 napja ilyen és nem enyhült azóta sokat. Utálom a telet mindig ez van..



2016. dec. 31. 22:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem csak kivulrol kell hidratalni, a legfontosabb belsoleg. Napi 3 liter tiszta viz, es nem lenne ilyen gondod.
2016. dec. 31. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Érzékeny a bőrtípusod. Velem is ez van, gyógyszertári krémmel kenem be mindig, és mindig szedek multivitamint téli időszakba, mert vitaminhiány is okozhatja ezt, meg sok folyadékot iszom. Ilyenkor egyáltalán nem sminkelem maga, csak ha nagyon olyan az alkalom, és arcmosás után mindig vékonyan jól bekenem az arcomat.
2016. dec. 31. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sok folyadek. Es en a la roche-pasay effaclar h hidratalo kremjet meg aloe vera sprayt hasznalok. A krem nagyon jol hidratal. A spray egy kicsi plusz hidratalast ad es ltunteti a pirossagot, segit regeneralodi a boromnek.
2016. dec. 31. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, hát igen elég dehidratált vagyok de akkor most megpróbálok többet inni. :D
2016. dec. 31. 23:33
 5/8 tyttöö ***** válasza:
shea vaj + sok folyadék (víz) fogyasztás
2016. dec. 31. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ne csináljátok már... a kezed is kiszárad télen, akármennyit iszol. Persze, hogy eleget kell inni, nem kérdés. De azért nem megoldás mindenre.


Kérdező, a Baleának van egy nagyon jó ureás krémje. A nappali változat sokkal jobb, én éjszakára is azt használom.

2017. jan. 1. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sok folyadék, ne a cukrozott löttyök,vitaminok( hyümölcs, zöldség formájában, változatos étrend..stb , és nekem a neutrogena testápoló(deep-es sarki szedres- pumpás) vált be. Hiperérzékeny bőröm van :(
2017. jan. 2. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

gyümölcs*

Bocsi félregépeltem.

2017. jan. 2. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!