Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb hajhosszabbitási módszer? Nemsokára megvásárolom a hajat, és igazán nem értek hozzá, melyik módszer lenne a legjobb, ami a legtartósabb, és nem káros az eredeti hajamnak?

Figyelt kérdés
Szerintetek melyik a legjobb hajhosszabbitási módszer?Nemsokára megvásárolom a hajat,és igazán nem értek hozzá,melyik módszer lenne a legjobb,ami a legtartósabb,és nem káros az eredeti hajamnak????
2010. máj. 3. 21:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Szintetikus hajat vegyél, az nem árt a saját hajadnak mellesleg olcsóbb is.
2010. máj. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem is póthajam van. Szerintem a hajfelvarrás a legjobb, és a legtartósabb. Egyik ismerősömnek, ragasztott van, de ha huzamosabb ideig víz éri, akkor a ragasztó enged, és peregnek a tincsi, a gyűrűs haj, pedig nagyon könnyen lecsúszik. A hőillesztésesről nem sokat tudok, de állítólag nagyon károsítja a hajat. A varrott hajat 3-4 hónapig hordhatod, utána egy hétig pihentetni kell, majd újra visszavarrathatod. ( a varrás általában drága, de ha van olyan ismerősöd aki tud parkettafonást, akár ő is megtudja csinálni.) Amúgy nekem futura hajam van, ami lényegesen olcsóbb, sok, és alapból tresszelve kapod a hajat ha rendeled. Én innen rendeltem: www-afroline.hu
2010. máj. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem volt már varrott (soros) és tincses (hőillesztéses) hajam is. A varrott iszonyú kényelmetlen, ráadásul pár hét után mikor lenő nem lehet fésülni szinte, a tövébe folyton beleakadt a körmöm stbstb... Én a tincseset ajánlanám, ha hőillesztéssel csinálják és ügyes az illető nem lehet gond, hogy leesnek tincsek, én sem hagytam el egyet sem, valamint sokkal kényelmesebb kb 2 nap után meg lehet szokni.
2010. máj. 4. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

első idiótának irom,ha nem tudsz normálisan válaszolni,akkor a hülyeségeidet nem kell beírni!!!Kössz!!

A többieknek köszike a válaszokat,igazából már jó pár embertől kérdeztem,de mindenki mást mond,melyik a jobb.ha normális fodrásszal csináltatom,akkor elvileg nem lehet gond semelyikkel nem??

2010. máj. 4. 09:42
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia!Nekem először hőillesztéses volt,most csomózásos van.

Ez tartósabb,és gumival rakják fel a tincseket,így nincs semmi vegyszer.

Ez tovább bírja mint a hőillesztéses.

2010. máj. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
utolsó válaszoló.És teljesen természetes a hatás?
2010. máj. 4. 14:56
 7/10 anonim ***** válasza:

Mindenki szerint nagyon jól néz ki,és hát igen,természetes hatást kelt.

Utolsó előtti voltam

2010. jún. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
varrottat soha ne rakass, fodrászokkal dolgoztam, még a kozmetikus csaj is megcsináltatta, és a fél haja ki is hullott tőle:S
2010. jún. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Oké,köszi a válaszokat:)Szerintem höillesztéssel rakatom fel:)
2010. jún. 16. 10:35
 10/10 anonim válasza:

Szia!

Én hőillesztéssel 15 ezerért csinálom!

2010. aug. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!