Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel fessem platina szőkére...

Mivel fessem platina szőkére a hajamat?

Figyelt kérdés
Sziasztok 6x szívattam a barna hajamat szőkítőporral illetve 12% oxival hidrogénnel ez rengeteg szerintem szép szőke hajat értem el de nem ilyen szeretnék hanem gyönyörű PLATINA szőkét !!! Az még el felejtettem írni hogy, meg egyszer szőke hajfestékkel festettem nem volt valami jó márkájú mert hétvége is volt rosszman nem volt nyitva asszem ilyen " Lora" márkájú nagyon gagyi volt nem fogta be na szóval tudtok valami hajfestéket ajánlani ami nagyon szép fehér hajat platina hajat festene bocsi a sok írásért előre is koszi a választ Üdv: Mariannka
2017. jan. 1. 19:31
 1/2 A kérdező kommentje:
Tehát 7x festettem a hajam remélem tudtok jó minőségű hajfestéket amitől platina szőke leszek :*** :D
2017. jan. 1. 19:33
 2/2 anonim válasza:
Pl, Palette A10,és C10-et vegyél, keverd össze,és fesd be azzal
2017. febr. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!