Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szálkás a hajam, mit tehetek?

Szálkás a hajam, mit tehetek?

Figyelt kérdés

Kifejezetten hullàmos hajam van viszont rettentően szàlkàs,utàlom és valamit kezdenem kéne vele. Tudtok valami hajpakokàst,habot,olajat vagy valamit amivel ezt "visszaszoríthatom"?

Köszönöm!:)



#haj #hajoakokàs #hajàpokàs #szàlkàs #hullàm
2017. jan. 3. 22:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Vágasd le, hajpakolás,sampon és egyéb készítmény nem hozza helyre!
2017. jan. 4. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem a mentes samponoktól és balzsamoktól szálkásodott ki. Levágtam a hajam, sokat kellett sajnos, nehezen is nőtt, most mell fölé ér. Sok mindennel ápolom. Ricinus + kókuszolaj (heti 1x alkalmoazom), ritkán olívát is keverek bele, argánolajon gondolkodom ricinus helyett, sokan írnak jókat róla, csak drága. Nem természetes hajpakolásból Loreált használok, a fehér tégelyes total repairt, ugyanez van hajvégápolóban (sica krém van benne), amit minden hajmosás után szoktam feltenni, de már szárítás után. Néha asználok szárításhoz hővédőt, az is Loreál, de annyira nem szeretem, mert ha huzamosabb ideig alkalmazom, akkor kiszárít. Van még gliss kur spray balzsamom is, azt néha használom, a mosások között, frissítőként (plusz, hogy jobb illata legyen a hajamnak :D). Samponból normál hajra valóm van (annak ellenére, hogy zsíros a hajam... és nagyon jó rá!) Na meg tömöm magam vitaminokkal és folyadékkal :D Néha vasalgatom-göndörítgetem a hajam, ami nem túl menő, meg nem is tesz jót neki; nekem vasalás nélkül nyomin áll a két elöl lévő tincs. Ha vasalsz, akkor szorítsd vissza picit.
2017. jan. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Havonta vágass egy centit a végéből és használj Vitaline argánolajos balzsamot. Én így rendbe tudtam hozni.
2017. jan. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!