Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Férfi arcápolási technikákkal...

Férfi arcápolási technikákkal kapcsolatban lenne néhány kérdésem. Ugyan is nem tudom, hogy lehetne ezeken segíteni!?

Figyelt kérdés

A bőröm szìne világosbarna, és a szemem alatt már inkább sötétbarna, nekem nagyon nem tetszik kifejezetten utálom látni magamon az alváshiány jeleit! Erre esetleg valami krém vagy bármi ami kapható?

A másik nagy halálom a szemöldököm, nagyon erős szörzetű vagyok, persze ez nem azt jelenti,hogy olyan vagyok mint egy majom, hanem,hogy vastag és erős szőrszálaim vannak. Beleértve a szemöldökömet is. Ezzel próbáljak valami "férfi" kozmetikumba menni? Ha egyáltalán van ilyen.

A válaszokat előre is köszönöm! :)

17/F



2017. jan. 5. 00:19
 1/1 anonim ***** válasza:

én a hosszú szemöldök szálakat borotvával szoktam vissza szedni (ehhez gyakorlat kell mert könnyen elvágod magad), szemöldök csipesszel megritkíthatod/kisollóval levagdoshatsz belőle.

Ha összenő középen azt könnyű kiszedni.


Karikás szemre van krém, de nem próbáltam ilyet soha, lehet, hogy hat, ha téged ez zavar vegyél rá valamit.

2017. jan. 5. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!