Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Se színű hajam van, amiben...

Se színű hajam van, amiben sok a vörös pigmentszükés zöldes szemem és hideg árnyalatú hófehér bőröm. Milyen hajszín állna jól?

Figyelt kérdés

A hajam se barna se szoke, amilyan vilagos se szinu. Inkabb szurkes barna de szoke beutessel.

Ha festetek akkor kiut a sok voros pigment.

Milyen hajszin allna jol?

Jelenleg szokes voroses barnas festett..

De remesen all.

Platina szoke voltam eddig de mar az sem az igazi.

Esetleg kozepszoke? Vagy sotetszoke?


2017. jan. 5. 17:06
 1/4 anonim ***** válasza:

rendes vörösre festessd be..


ne vörösesbarnára, hanem ilyenre:


[link]


esetleg ha bátrabb vagy, ilyenre:


[link]

2017. jan. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

De miet pont vorosre? A szemem szine inkabb szurke, mint zold.

Sose volt voros a hajam, a voros pigment is lathatatlan, csakis akkor alakul at narancssargas rezes szinbe a hajam, amikor pl szokitem.

2017. jan. 5. 18:56
 3/4 anonim ***** válasza:

Kétféle hajfestéket keverj össze, egy nugátot (mogyórószín féle) és egy egész (vagy fél)világos réz színnel adj neki melegséget.

Vagy: nugát + mézszőke = melegfényű világos aranybarna.

2017. jan. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem feketére vagy sötétbarnára.Nekem nagyon tetszenek a hófehér bőrű,sötét hajú lányok.De ez csak az én szubjektív véleményem
2017. jan. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!