Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik fajta ajakápoló a...

Melyik fajta ajakápoló a jobb? Milyet szoktatok használni?

Figyelt kérdés

Vannak a stiftes és a tégelyes ajakápolók (lent kép hogy mire gondolok), és az érdekelne, hogy ti melyiket tartjátok praktikusabbnak, milyet használtok?

[link]


Illetve színezett vagy színtelen?


Köszi a válaszokat :)



2017. jan. 7. 23:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem az első ajakápolóm valami noname, tégelyes szőlőzsír volt. És állítom, hogy az volt a legjobb, amit valaha használtam. Azóta stifteseket használok, és színtelen párti vagyok. :)
2017. jan. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ja, és bocsi, azt kihagytam, hogy a stiftes talán egy hajszállal praktikusabb, mert nem kell az ujjad tisztaságával törődnöd, így bármikor használható.

(Első voltan)

2017. jan. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

szerintem a stiftes sokkal praktikusabb, főleg ha nem csak otthon használod

inkább színtelent használok

2017. jan. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Labello - jó minőségű,megbízható márka. Rengeteg féle színben kapható (köztük színtelenben is) szinte akárhol.
2017. jan. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat :)
2017. jan. 8. 15:09
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia! En nagyon nagy ajakapolo fuggo vagyok , igy majdnem az osszes markatol gyujtottem mar, illetve mellette nagyon szarazak szoktak lenni az ajkaim, tehat en igy tudom a sajat igenyeim szerint ertekelni.


Elosszor is szerintem a stiftes sokkal praktikusabb, mert nem kell belenyulkalnod es megtorolnod a kezed mint a tegelyesnel, illetve higienikusabb, mert ki tudja mihez nyulkaltal elotte.


Igazabol mindenkinek mas jon be szerintem, mint allagra, illatra, arban, hatasilag,de azert felsorolom az en kedvenceimet.


Voltak labelloim, peldaul azt mindenki dicseri, de nekem sajna semmit nem csinalt a szammal, csak azert szerettem venni, mert kiskoromban sokszor kaptam es erzem meg mindig azt a tipikus labello illatot.

Tole a ket kedvencem a cherrys es a vitamin shake acai berry and wild apple.


Volt mar blistexem mert sokat olvastam rola, es sok embernel bevalt, azonban nalam az osszes kuka volt, kiveve a MedPlus, de azis inkabb csak ilyen extra kezeleshez jo, pl ha herpeszed van, vagy epp kiaalakulna.


Voltak lip smarckereim, de azok inkabb ilyen diszajakbalzsamok.


Neutrogenabol az intense repair, kicsit dragabb, de kremes tubusos allagu, es nagyon selymesse varazsolta az ajkaim,

Es van meg egy sima neutrogena azt pedig imadtam.


Volt himalaya is, de az nekem tul bio, es nagyon rossz volt, amikor az ajkaimon voltak, zavart.


Voltak baleaim is, az inteniv ajakapolo nagyon nagyon jo illatu es jo hatasu, olcso ajakapolo!


Carmexem is volt,de nem szerettem, akkor inkabb a Blistex.


Voltak Isanaim is,de azok nem hatottak.


Volt Dexe epres ajakapolom, mert mindig szerettem volna Eost, es ezt lehetett kapni,de azt hittem csalodok,de imadtam, nagyon jo illata volt es jol apolt, ujra vennem ha talalkoznek vele.


Volt Garnier is, de abbol a rozsaszin valt be, vagyis azt szerettem, de az inkabb csak egy kellemes baba ajakszint ad,


Most vettem egy Eost is, de amennyire istenitik, nem is olyan jo, nekem kicsit kemeny, nem olyan kremes, es egyszeruen olyan, mint a tobbi, talan a kulso egyedibb.


Masik kerdesedre a valasz pedig hogy inkabb a szintelen ajakapolok jonnek be.:)

2017. jan. 25. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm ezt a kimerítő választ! :)

Nekem egyébként a Neutrogena Intense repair a kedvencem, minig van nálam, nagyon szeretem :)

Régebben Carmexet használtam, én nagyon szerettem. Főleg a stifteset, abból a vaníliásat is próbáltam, de szerintem a classic az igazi :)

Amit még nagyon szeretek, a Nuxe tégelyes ajakápolója, bár nem olyan praktikus, de nagyon jó termék :)

Most pedig a Manna vaníliását rendeltem meg, szintén tégelyes én mivel nagyon sűrű, kemény, kissé nehéz használni, de szeretnék natúr, bio termékekre áttérni :)

2017. jan. 26. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!