Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért kell hajat mosnom egy...

Miért kell hajat mosnom egy héten 4x vagy többször? Én ezt nem értem.

Figyelt kérdés

Annyira hamar zsírosodik,hogy az már nagyon zavaró.Hajatmosok,másnap még nem de a harmadik nap már megint meg kell mosnom,holott mások egy héten 1-2szer max 3szor mosnak hajat de már a 3is sok. Nem fogdosom sokat,de még attól sem kellene hogy ennyire zsíros legyen.Eddig semmi különösebb hajproblémám nem volt,tehát nem fűződhet máshoz.Tudnátok ajánlani olyan sampnt,hajápolót vagy bármit ami erre jó? Hátha beválik... :) Szuper lenne.

13\L


2017. jan. 10. 16:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia:)

Detto ez a problémám.Minden 2. nap mosom.Mondjuk,nem tudom elviselni,ha egy kicsit is zsíros.De már másnap kezd zsírosodni...A sok hajmosás állítólag ront a helyzeten.+még azt mondták,h kamaszkorban természetes.

15/L

2017. jan. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Próbáld kevesebbszer mosni. Én úgy tudom, hogy minél többet mosod, annál zsírosabb lesz, mivel leszeded a védőréteget (vagy mit) róla.

Remélem segítettem egy kicsit.

2017. jan. 11. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hát köszönöm szépen a válaszokat :) igeen,enis ugy vagyok vele h elviselhetetlen...

De koszonom a válszokat,segített:))

2017. jan. 13. 18:21
 4/6 A kérdező kommentje:

Viszont most egy tök szuper sampont es "olajos" balzsamot vettem:D

Nemtudom itt hol lehet vagy lehet -e egyáltalán képet feltölteni,de ha tudnám akkor elkuldenem..

2017. jan. 13. 18:26
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem sokan vagyunk ezzel így, hogy 2-3 naponta hajat kell mosni. Én kisbabáknak készült sampont használok, mert abban nincs szulfát, ami nagyon szárítja a fejbőrt és ezzel arra ösztönzi, hogy még több faggyút termeljen.

[link]


Továbbá én azt szoktam, hogy esténként kevés hintőport szórok a hajtövekre, választékról választékra és éjjel felszívja a felesleges zsírt.

Persze ezzel a módszerrel is max 1-2 nappal lehet kitolni a hajmosást.

2017. jan. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ! :) azert nem gondoltam ennyire praktikus modszereket alkalmazni de ez a kor velejaroja,de ugyis egy ido utan ez elmulik:))
2017. jan. 27. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!