Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyire romlik a hajam...

Mennyire romlik a hajam állapota, hogyha befestetem extrém színre? De csak megpróbálnám?

Figyelt kérdés
2008. okt. 8. 17:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Extrém színt csak a haj szívatásával,majd színezésével tudsz elérni.A színező nem roncsol,csak a szőkítő!Tehát a lenövésig ajaj:-)
2008. okt. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ezt nem mondod?????:OÉs ezek szerint káros,ha extrémmé varázsolnám...De rossz.Hypo vagyok:D
2008. okt. 8. 18:00
 3/9 anonim ***** válasza:
90%

állítólag jobban roncsolja, ha az egészet feketére festeted :)

Mit értesz extrém alatt? kék? lila? zöld? piros? rózsaszín?:) vagy az egész egybe?

2008. okt. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nemtudom h ez mennyire extrém neked,de nekem olyan hajam volt,h le lett szőkítve,pink frufru,mind2 oldalt 1-1 citromsárga és 1-1 kék melírt

És elég rendesen tönkrement a hajam.Igazából havonta újrafestettem,szal nem éreztem a különbséget,de most lenövesztettem és annyira hihetetlen a különbséég..Fényes,niincs agyontörve,nem száraz,szal én mégeccer nem mennék ebbe bele,főleg mert minden nap odaálltam a tükör elé,h na mennyire nőtt le.2évembe telt h lenőljön..

2008. okt. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
64%
A hajfestés roncsolja a haj szerkezetét, töredezetté teszi a hajad. Gondolom nem érdekel, de azért megjegyzem, többszörösére növeli többfajta rák kialakulási esélyét is.
2008. okt. 9. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
neon pink
2008. okt. 9. 18:10
 7/9 A kérdező kommentje:
lebeszéltetek róla.kész,nem festetem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2008. okt. 9. 18:11
 8/9 anonim ***** válasza:
90%
Kihagynád az életedből, mikor nem garantált a rák, és ha ápolod, nem lesz eszeveszetten töredezett
2008. okt. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Tudom,tudom,én szeretném,de ha előttem tapasztaltabb emberek szóltak,akkor nincs más választásom,és az én fejbőröm érzékeny is,lehet,hogy pont én lennék rákos.nem tudhatom.Nem hiszem,hogy befestetem,de azért köszi.

majd még gondolkozok ezen.

2008. okt. 9. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!